استاندار مركزي: شهدا چراغ هدايت جامعه و نسل جوان هستند

اراك- ايرنا- استاندار استان مركزي گفت: شهدا چراغ و مشعل هدايت مردم و نسل جوان جامعه هستند كه ياد و خاطره آنان همواره بايد در بين مردم زنده نگاه داشته شود.

محمود زماني قمي شامگاه سه شنبه در ديدار با خانواده شهيدان والامقام محمد رضا و رحيم باقري سنجاني و سيد عباس الحسيني افزود: مردم و نسل جوان جامعه با ادامه راه شهدا سعادت دنيا و آخرت را به دست آورده و ازسختي ها رهايي مي يابند.
وي ادامه داد: شهدا با خون پاك خود به ايران اسلامي اقتدار بخشيدند و انقلاب را در برابر تمام توطئه ها و دسيسه هاي دشمن بيمه كردند.
استاندار استان مركزي بيان كرد: شهدا با خون خود راه سعادت را به جامعه نشان دادند و امروزه به بركت خون آنان شاهد رشد و پيشرفت همه جانبه ايران اسلامي در همه ابعاد هستيم.
زماني قمي گفت: هم اكنون آنچه انقلاب اسلامي را همچنان محكم و پابرجا نگاه داشته، وجود ولايت فقيه و رهبري شجاع، با ايمان و آگاه به امور زمان است.
مديران كل بنياد شهيد و امورايثارگران، حوزه استاندار و روابط عمومي استانداري مركزي در اين ديدار حضور داشتند.
شهيد والامقام محمد رضا باقي سنجاني در سال 1332 در شهر سنجان متولد شد و در هجدهم ارديبهشت ماه سال 1361 بر اثر اصابت تركش در منطقه شلمچه به درجه رفيع شهادت نائل آمد.
شهيد رحيم باقي سنجاني در سال 1345 در شهر سنجان متولد و در پانزدهم اسفند ماه سال 1365 در منطقه شلمچه يه شهادت نائل رسيد.
شهيد والامقام سيد عباس الحسيني در سال 1340 در روستاي كودزر متولد و در عمليات والفجر هشت در محل جاده فاو ام القصر در هفتم اسفند ماه سال 1364 به مقام والاي شهادت نائل آمد.
1955/6012