۱۰ آذر ۱۳۹۴،‏ ۱۹:۵۷
کد خبر: 81862468
۰ نفر
كشف بيش از 260 كيلوگرم مواد مخدر در فارس

شيراز- ايرنا- فرمانده انتظامي استان فارس گفت: ماموران اين فرماندهي در قالب پنج عمليات، 260 كيلو و 100 گرم ترياك در اين استان كشف و در ارتباط با اين مواد 9 نفر قاچاقچي را دستگير كردند.

به گزارش دريافتي روز سه شنبه ايرنا از معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي استان فارس، سردار احمد علي گودرزي افزود: ماموران انتظامي شهرستان مُهر با استفاده از سگ هاي مواد ياب، اقدام به كنترل خودروهاي عبوري در جاده شهرستان جم - شيراز كردند.
وي بيان كرد: در هنگام ايست و بازرسي هايي كه در مسير ياد شده انجام شد، دو دستگاه خودرو پژو 206 و سمند كه حامل موادمخدر بودند شناسايي و ‌توقيف شدند و در بازرسي از آنها 104 كيلو و 300 گرم ترياك كشف شد و در ارتباط با اين مواد سه نفر قاچاقچي نيز دستگير شدند.
فرمانده انتظامي استان فارس اضافه كرد: ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان لارستان نيز پس از مطلع شدن از تردد يك دستگاه خودرو وانت نيسان حامل موادمخدر در اطراف اين شهرستان ‌با استقرار در طول مسير خودرو، آن را متوقف و در بازرسي از آن 99 كيلو و 700 گرم ترياك كشف و راننده اين وسيله نقليه را دستگير كردند.
گودرزي ادامه داد: همچنين ماموران انتظامي شهرستان شيراز، پس از شناسايي منزل يكي از قاچاقچيان موادمخدر در جنوب اين شهرستان در بازرسي از آن 44 كيلو و 500 گرم ترياك كشف و دو نفر قاچاقچي را دستگير كردند.
اين مقام انتظامي افزود: ماموران انتظامي شهرستان فسا نيز يك دستگاه خودرو پژو پارس را كه حامل يك كيلو و 600 گرم ترياك بود، توقيف و راننده و سرنشين اين وسيله نقليه را دستگير كردند.
فرمانده انتظامي استان فارس گفت: ماموران انتظامي شهرستان مُهر نيز يك قاچاقچي موادمخدر را دستگير و در بازرسي از خودرو پژو 405 متعلق به او 10 كيلو گرم ترياك كشف كردند.
6118/1772