مجلس موانع سرمايه گذاري را از پيش رو برمي دارد

ساري-ايرنا - نماينده مردم بابل در مجلس شوراي اسلامي گفت:مجلس موانع سرمايه گذاري را از پيش رو برمي دارد و در اين راستا از هيچ تلاشي فروگذار نخواهد كرد.

حسين نيازآذري روز سه شنبه در مراسم اختتاميه نمايشگاه و انديشگاه راه مدرس در جمع مسئولين در كانون امام خميني(ره) بابل بيان كرد: در صورت نياز دولت براي سرمايه گذاري در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي و فراهم شدن زمينه اشتغال و كارآفريني براي جوانان مجلس آمادگي كامل دارد هر موانعي را كه دولت تشخيص داده است، برطرف كند.
وي گفت: متاسفانه در هر خانواده اي چندين تحصيل كرده بيكار وجود دارد و اين امر بسيار براي نظام اسلامي ما آزار دهنده است.
وي ادامه داد: همه بايد تلاش كنيم تا به هر شكل ممكن با حمايت از توليد كنندگان و سرمايه گذاران داخلي زمينه رونق اقتصادي را فراهم كنيم و مجلس نيز مي تواند كمك كار باشد و قوانين مزاحم را برسر راه اقتصاد مقاومتي بردارد.
وي اظهارداشت: اگر ايران اسلامي امروز مقتدرانه در عرصه ديپلماسي حرف خود را به كرسي مي نشاند به بركت وجود جوانان و نخبگان اين نظام مي باشد كه به عنوان يك سرمايه ملي براي كشور محسوب مي شود.
نيازآذري در ادامه اين را هم گفت كه در دنياي امروز كشوري مقتدر است كه نيروي انساني و اقتصاد قوي داشته باشد و به شكر خداوند و به بركت جمهوري اسلامي جوانان تحصيل كرده زيادي در كشور وجود دارد كه نيروي انساني مان را تامين مي كند.
وي افزود: از سويي ديگر با تحقق كامل منويات رهبري در بعد اقتصاد مقاومتي و حمايت از توليدات داخلي مي توانيم زيرساختار اقتصادي كشور را تامين كنيم.
نماينده مردم بابل در مجلس شوراي اسلامي گفت: در چند ماه آينده دو رخداد مهم در كشور پيش روي ماست كه انتخابات خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي مي باشد.
وي اظهارداشت: همه موظفيم با خلق حماسه اي ديگر و با شركت حداكثري در انتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس با خلق حماسه سياسي ديگر برگ زريني برافتخارات جمهوري اسلامي بيافزاييم.
نمايشگاه راه مدرس از هشتم آذرماه جاري در بابل آغاز و امروز بكار خود پايان داد.ك/2
7328/6097