نظارت براجراي قانون بايددر اولويت برنامه نمايندگان مجلس  باشد

ساري - ايرنا - مدرس برجسته حوزه علميه قم گفت: نظارت براجراي قانون بايد در اولويت برنامه نمايندگان مجلس شوراي اسلامي باشد.

آيت الله علي اكبر سيفي روز سه شنبه در مراسم اختتاميه نمايشگاه و انديشگاه راه مدرس در جمع مسئولين در كانون امام خميني(ره) بابل بيان كرد: به طور كلي اسلام به مشورت و بهره گيري از خرد جمعي بسيار سفارش كرده است و براساس آموزه هاي قرآني پيامبر هم از مشورت با ديگران و بهره گيري از نظرات مردم بي بهره نبود.
وي اظهارداشت: براساس منويات ديني ما همه دولتمردان بايد مردم را در سرنوشت كشور خود مشاركت دهند و از نظرات مردم بهره مند شوند.
وي ادامه داد: هر حكومتي كه مردم را در تصميم گيري دخالت دهد در حقيقت براي مردم خود ارزش و اعتبار قائل شد و از سويي ديگر مردم حكومت را از آن خود مي دانند و براي حفظ آن تلاش مي كنند.
وي ضمن گراميداشت ياد و نام شهيد مدرس بيان كرد: شهيد مدرس با الگوگيري از سرور و سالار شهيدان استبداد ستيزي را سرلوحه كار خود قرار داد و با صداقت و سلامت كاري الگويي براي نمايندگان مجلس شد.
سيفي افزود: خود شخصيت هايي همچون مدرس در شكل گيري و تكامل مجلس شوراي اسلامي نقشي اساسي داشته است و در طول تاريخ شخصيت هايي كه با نيت خالص در راه خدا كار كنند به طور قطع براي آيندگان تاثيرگذار خواهد بود كه شهيد مدرس يك نمونه از آن است.
وي گفت: مجلس شوراي اسلامي در دفاع از كشور و حريم ولايت تلاش كرده است و اميدواريم مردم با انتخاب افراد اصلح كشور را در مسير توسعه و پيشرفت كمك كنند.
اين مدرس برجسته حوزه علميه قم اظهارداشت: وقتي كه مردم با حضور حداكثري خود نمايندگان مجلس را انتخاب مي كنند در حقيقت نظارت خود بر امورات كشور را تضمين مي كنند.ك/2
7328/6097