۱۰ آذر ۱۳۹۴،‏ ۱۸:۵۰
کد خبر: 81862387
۰ نفر
نشست كتابخوان در سنقروكليايي برگزار شد

كرمانشاه - ايرنا - اولين نشست شهرستاني با موضوع كتابخوان با حضور 10 نفر از كتابخوانان با معرفي كتابهاي مورد نظرشان در مجتمع فرهنگ و ارشاد اسلامي سنقروكليايي روز سه شنبه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ايرنا فرماندار سنقروكليايي در اين نشست با تاكيد بر اهميت كتابخواني و هشدار در خصوص ميزان مطالعه پايين در كشور گفت: ارزش خواندن كتاب به نشر آن و رساندن نفعي به جامعه است.
عليرضا ايزدي ايجاد علاقه مندي در نسل امروز نسبت به خواندن كتاب را براي دفاع از ارزشهاي ديني، ملي و مذهبي ايران اسلامي ضروري دانست.
وي در اين مراسم به عنوان يكي از شركت كنندگان، كتاب بابك خرم دين با موضوع تاريخ ايران را معرفي و دقايقي آن را تشريح كرد.
كتابهاي معرفي شده در اين نشست به نامهاي سبك زندگي اسلامي به نويسندگي محمد پورحسين، احيا گري و اصلاح طلبي در نهضت حسيني به نويسندگي محمدجواد صاحبي، ايران در چهار كهكشان ارتباطي به نويسندگي مهدي محسنيان راد، 1984 به نويسندگي جورج اورل، دانستني هاي رهبران و مديران آموزشي به نويسندگي يحيي سالاري، قحطي بزرگ به نويسندگي محمد قلي مجد، هواي اينجا هميشه باراني است به نويسندگي سيد ابراهيم پيره، اقدامات روسيه در آسياي مركزي به نويسندگي شهرام فرحناكي و مجموعه كتابهاي كودكان و نوجوانان بود كه كتابخوانان هر يك شرح مختصري در مورد آنها ارائه دادند.
در ادامه به همت اداره كتابخانه هاي عمومي سنقروكليايي با اهدا هدايايي از ارائه دهندگان كتابها قدرداني شد.
هم اكنون هشت كتابخانه عمومي در سطح شهر و روستاهاي شهرستان سنقروكليايي فعال است.
1446/8066