تصويب نهايي زمان بندي اجراي طرح دولت همراه در مازندران

ساري - ايرنا - معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار مازندران از تصويب نهايي زمان بندي اجراي 60 سرويس دستگاههاي پايلوت در طرح دولت همراه خبرداد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومي استانداري مازندران حسن خيريانپور در نشست مشترك با كنسرسيوم (ايريانا) و دستگاه هاي اجرايي عملكرد دستگاه هاي اجرايي در اجراي تفاهمنامه في مابين استانداري و اين موسسه در جهت توسعه دولت الكترونيك را مورد ارزيابي قرار داد .
وي در اين جلسه ضمن تاكيد بر اهميت طرح دولت موبايل در استان و ارائه خدمات از طريق تلفن همراه و تاثير مستقيم آن بر كاهش هزينه ها و سلامت اداري ، زمانبندي اجراي 60 سرويس دستگاه هاي پايلوت در اين طرح را به تصويت نهايي رسانيد .
خيريانپور خاطر نشان ساخت: دستگاه هاي اجرايي موظفند تا با همكاري كنسرسيوم ايريانا تا دهه مبارك فجر 60 سرويس پيش بيني شده را به مرحله اجرا برسانند و تصميمات لازم در اين خصوص گرفته شود.
در اين جلسه نمايندگان آموزش و پرورش، گاز، صنعت، معدن و تجارت و جهاد كشاورزي استان حضور داشتندو هر كدام نظرات خود را پيرامون قرار داد و نحوه اجراي پروژه مطرح نمودند .
در اين جلسه مديركل دفتر فناوري اطلاعات ، ارتباطات و امنيت ضمن ابراز رضايت از عملكرد دستگاه هاي اجرايي ، خبر از ادامه اين طرح براي دستگاه هاي اجرايي ديگر در سطح استان دادند .
6097