4هزار مددجوي كميته امداد خراسان شمالي به مشهد مقدس اعزام شدند

بجنورد- ايرنا- مدير كل كميته امداد امام خميني(ره) خراسان شمالي گفت: چهار هزار مددجوي اين نهاد در برنامه هاي فرهنگي به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش ايرنا به نقل از روابط عمومي اين اداره كل عباس اهرابي يكشنبه اظهار كرد: دو هزار و 500 مددجوي ديگر نيز به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.
وي بر اجراي طرح شوق زيارت به اعزام مددجويان كميته امداد به عتبات نيز خبر داد و افزود: اين طرح در آستانه اربعين حسيني، با هدف مشاركت خيران و نيكوكاران در اعزام خانواده هاي نيازمند به اماكن زيارتي اجرا مي شود.
وي با اشاره به برنامه ريزي اين نهاد براي اعزام مددجويان به سفرهاي زيارتي اظهار كرد: تلاش داريم با مشاركت خيران و نيكوكاران، خانواده‌هاي مددجويان را به عتبات عاليات اعزام كنيم.
وي با بيان اينكه اين طرح با همكاري سازمان حج و زيارت، كميته امداد، خيران و نيكوكاران باهدف شناسايي، معرفي، ساماندهي و اعزام افراد واجد شرايط به اماكن زيارتي راه اندازي شده است گفت: اعتبار اجراي اين طرح از كمك هاي نقدي و غيرنقدي مردم نيكوكار تامين مي شود.
با احتساب كمك هاي موردي به نيازمندان 130 هزار تن از جمعيت 867 هزاري خراسان شمالي زير پوشش كميته امداد امام خميني (ره) هستند.ك/1
3007/1744