سرمربي تيم واليبال شهرداري اروميه: جاي خالي فياضي در تيم ما بسيار مشهود بود

اروميه- ايرنا- سرمربي تيم واليبال شهرداري اروميه گفت: جاي خالي پوريا فياضي بازيكن تيم شهرداري اروميه در تركيب و عملكرد تيم ما مشهود است و در صدد جذب بازيكني در حد و اندازه هاي اين بازيكن هستيم.

جهانگير سيدعباسي عصر يكشنبه پس از پيروزي 3 بر يك تيمش مقابل تيم شهرداري تبريز در مصاحبه با خبرنگار ايرنا افزود: تيم شهرداري تبريز در تمامي پست هاي حمله، دفاع و دريافت بازيكنان بسيار خوب و آماده اي در اختيار دارد.
وي اظهار كرد: تيم شهرداري تبريز نيكمت ذخيره خوبي در اختيار دارد و اين امر دست كادر فني را براي انجام تعويض ها بازتر مي كند و صرفن نظر از واگذاري نتيجه عملكرد خوبي مقابل ما داشتند.
سيدعباسي اظهار كرد: انتظار بازي سخت و نفس گيري از بازيكنان شهرداري تبريز داشتم به طوري كه آنها ما را در ست سوم غافلگير كردند و با استفاده از اشتباهات فردي موفق به پيروزي در ست سوم شدند.
وي در خصوص مصدوميت ناباورانه فياضي و برنامه كادر فني براي پر كردن جاي خالي اين بازيكن افزود: عملكرد حامد تاروردي به عنوان بازيكن جايگزين فياضي قابل قبول است ولي در صدد جذب بازيكني در حد و اندازه هاي فياضي هستيم چرا كه در ادامه كار و با فشرده شدن بازي هاي ليگ با مشكل مواجه خواهيم شد.
سيدعباسي گفت: در ايران بازيكني در سطح فياضي سراغ ندارم و بازيكنان خارجي نيز درگير ليگ هاي كشورشان هستند ولي كادر فني همچنان در صدد جذب بازيكن قدرتي به جاي وي تلاش مي كند.
به گزارش ايرنا، در هفته نهم دور رفت بيست و نهمين دوره مسابقات واليبال قهرماني مردان باشگاه هاي برتر ايران يادواره 200 شهيد واليباليست تيم شهرداري اروميه عصر يكشنبه موفق شد در سالن شش هزار نفري غدير با نتيجه 3 بر يك بر شهرداري تبريز غلبه كند.
بازيكنان اروميه در ست سوم اين مسابقه 31 بر 29 مغلوب ميهمان خود شدند اما در ست هاي اول، دوم و چهارم با امتيازهاي مشابه 25 بر 22 حريف خود را شكست دادند و يك پيروزي ديگر به افتخارات خود افزودند.
تيم شهرداري اروميه با اين پيروزي 25 امتيازي شد و همچنان در صدر جدول باقي ماند و در هفته نهم اين مسابقات ميهمان تيم جواهري گنبد خواهد بود.
به گزارش ايرنا، پوريا فياضي كه در جريان بازي هفته‌ گذشته ليگ برتر مصدوم شده بود، نياز به جراحي دارد و به احتمال زياد تا آخر فصل نمي‌تواند تيم شهرداري اروميه را همراهي كند.
اين بازيكن در ديدار تيم شهرداري اروميه و آرمان ورزشي اردكان از ناحيه زانو دچار آسيب‌ديدگي‌ شد و مصدوميت وي جدي است.
شبك **7126/1905 **1917