بازیكن برتر اسیا : پیشرفت فوتبال ایران طی دوسال،چشمگیر بوده است

دهلی نو- ایرنا- برترین فوتبالیست سال 2015 آسیا با بیان این كه تیم ملی فوتبال ایران یكی از بهترین و قدرتمند ترین تیم های آسیایی است، گفت كه در دو سال گذشته شاهد پیشرفت و موفقیت های تیم ملی این كشور بوده ام و فكر می كنم در آینده به جایگاه بالاتری دست یابد. .

'احمد خلیل الجنیدی ' كه یكشنبه شب ازسوی كنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان برترین بازیكن فوتبال آسیا معرفی شد درگفت وگو با ایرنا اظهار كرد، با توجه به توان و ظرفیت فوتبال ایران ، تیم ملی این كشور در سال های آینده به جایگاه بهتری در آسیا و جهان دست خواهد یافت.
دارنده توپ طلایی آسیا با ابراز خوشحالی از كسب این مقام از سوی كنفدراسیون فوتبال آسیا گفت ، كسب این عنوان را به مردم كشورم و تیم الاهلی تقدیم می كنم .
وی خاطرنشان كرد به تلاش های خود ادامه می دهم تا بتوانم تیم كشورم را به موفقیت های بیشتری برسانم .
احمد خلیل الجنیدی از باشگاه الاهلی امارات متحده عربی یكشنبه شب در مراسم معرفی برترین های فوتبال آسیا در دهلی نو به عنوان برترین بازیكن فوتبال آسیا انتخاب و توپ طلایی را دریافت كرد.
مراسم انتخاب بهترین های فوتبال و فوتسال قاره آسیا یكشنبه شب در هتل مملكت رویایی دهلی نو برگزار شد و ایران در بخش فوتسال موفق به كسب بهترین های سال 2015 آسیا شد.
در این مراسم، وحید شمسایی و باشگاه تاسیسات دریایی به ترتیب عنوان بهترین بازیكن سال و باشگاه فوتسال را در سال جاری میلادی از آن خود كردند و ایران در سایر بخش ها از دستیابی به جوایز كنفدراسیون فوتبال آسیا باز ماند.
در این فهرست، ژاپنی ها با كسب 8 جایزه با اقتدار در صدر ایستادند و استرالیا و چین هر كدام با دو جایزه در رتبه دوم قرار گرفتند.
شبك ***آساق*264*1600**1917