فرماندار انديمشك:نامزدهاي انتخابات ملزم به رعايت قانون هستند

انديمشك-ايرنا-فرماندار شهرستان انديمشك گفت:نامزدهاي انتخابات مجلس شوراي اسلامي ملزم به رعايت قانون هستند.

به گزارش خبرنگار ايرنا حميدرضا گودرزي روز يكشنبه در نشست شوراي اداري انديمشك در فرمانداري با اشاره به لغو همايش سخنراني دبير كل حزب مردمسالاري در اين شهرستان و حاشيه هاي ايجاد شده در اين رابطه افزود:براي اين همايش مجوز قانوني صادر نشده بود و هماهنگي اوليه براي اين امر صورت گرفت كه به دليل عدم برنامه ريزي متوليان برنامه ، اين همايش لغو شد.
وي اظهار كرد:با توجه به اينكه در اين همايش يكي از نامزدهاي احتمالي مجلس برنامه سخنراني داشت لذا طبق قانون و بر اساس ماده 59 بدليل ارتباط موضوعي با انتخابات مجوزي براي اين همايش صادر نشد.
فرماندار انديمشك گفت:در زمينه انتخابات ملاحظه هيچ كس را نكرده و فقط معيار ما براي انجام امور قانون مي باشد.
گودرزي گفت:ادارات و نهادها نيز طبق قانون بايد به برگزاري انتخابات كمك كنند و نيازهاي انتخابات در مكاتبه اي به ادارات اعلام مي شود.
وي همچنين در خصوص خدمات رساني به زائران اربعين حسيني گفت:موكب انديمشك در مرز چذابه با پذيرايي خوب از زائران سعي در سهيم بودن در اين برنامه عظيم معنوي داشته و عملكرد خوبي ارايه كرده است.
صادق جعفري چگني دادستان عمومي و انقلاب انديمشك هم با توجه به ميزباني زائران اربعين حسيني از ادارات خواست بستر مناسبي براي پذيرايي از زائران فراهم نمايند.
حجت الاسلام محمد جواد حسينوند رييس تبليغات اسلامي انديمشك هم با تشريح خدمات انجام شده در خصوص ستاد اربعين گفت:برگزاري بيش از 10 جلسه موجب هماهنگي بيشتر ادارات شده و شهرستان انديمشك روزانه به 20 هزار زائر خدمات رساني مي كند.
وي اظهار كرد:موكب هاي انديمشك تا يك هفته پس از اربعين همچنان به زائران كربلاي معلي خدمات رساني خواهند كرد.
7281/6068