۸ آذر ۱۳۹۴،‏ ۲۰:۳۱
کد خبر: 81859302
۰ نفر
ليگ برتر واليبال/ شكست خانگي آرمان اردكان يزد

يزد - ايرنا - تيم واليبال آرمان ورزشي اردكان يزد سه بر يك از تيم ثامن الحجج خراسان رضوي شكست خورد .

به گزارش ايرنا، اين مسابقه در چارچوب هفته نهم دور رفت رقابت هاي واليبال قهرماني ليگ برتر باشگاه هاي كشور (يادواره 200 شهيد) يكشنبه شب در سالن آيت الله خاتمي اردكان برگزار شد .
در اين مسابقه تيم واليبال ثامن الحجج خراسان رضوي در ست هاي اول ، دوم و چهارم به ترتيب با امتيازهاي 25 بر 19 ، 26 بر 24 و 25 بر 16 بر ميزبان پيروز شد.
تيم واليبال آرمان ورزشي اردكان تنها در ست سوم با امتياز 25 بر 20 موفق به شكست حريف خود شد.
تيم آرمان اردكان هم اكنون با هشت امتياز در مكان دهم جدول رده بندي ليگ قرار دارد و در 17 آذرماه در تهران مهمان سايپا خواهد بود .
در اين دوره از رقابت ها 12 تيم متكشل از سايپا، بانك سرمايه، پيكان تهران، شهرداري اروميه، شهرداري تبريز، ثامن الحجج خراسان، آلومينيوم بندرعباس، متين ورامين، كاله مازندران، بازرگاني جواهري گنبد، گوهر كوير زاهدان و آرمان اردكان حضور دارند.
در دور مقدماتي اين دوره از مسابقات تيم ها در قالب يك گروه به صورت رفت و برگشت با هم مسابقه مي دهند و سپس هشت تيم برتر راهي مرحله پلي آف خواهند شد.
ديدارهاي مرحله پلي آف نيز در دو مرحله پيگيري مي شود كه در مرحله نخست پلي آف ليگ برتر واليبال سال جاري هشت تيم برتر دور مقدماتي با هم روبرو مي شوند و تيم هاي پيروز دو مسابقه از سه ديدار به مرحله بعدي راه خواهند يافت.
در اين مرحله تيم هاي اول با هشتم، دوم با هفتم، سوم با ششم و چهارم با پنجم مسابقه خواهند داد تا تيم هاي پيروز به عنوان چهار تيم برتر به مرحله دوم پلي آف صعود كنند.
شبك**7536/ 6197 **1917