۸ آذر ۱۳۹۴،‏ ۲۰:۲۲
کد خبر: 81859291
۰ نفر
سرمربی گسترش فولاد:به جمع بزرگان لیگ برتر پیوستیم

تبریز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با بیان اینكه بازی با سپاهان تولد گسترش فولاد بود، گفت: با این پیروزی به جمع بزرگان لیگ برتر پیوستیم.

به گزارش ایرنا، فراز كمالوند یكشنبه شب در نشست خبری بعد از بازی با سپاهان اظهار كرد: بازی پر برخورد و فیزیكی بود اما از هر نظر مستحق پیروزی بودیم، من این برد را به همه عوامل باشگاه و هواداران كه در این هوای سرد به ورزشگاه آمده و از ما حمایت كردند، تبریك می‌گویم.
وی با اشاره به اینكه در این بازی دو موقعیت گلزنی دیگر هم داشتیم كه متأسفانه از دست دادیم، افزود: علاوه بر نكات فنی و تاكتیكی كه این دیدار داشت، این بازی یك داور خوب را نیز به فوتبال ایران معرفی كرد.
كمالوند با بیان اینكه من در تمام عمر مربیگری‌ام چنین داوری را ندیده بودم كه تسلط كامل به بازی و قضاوت آن داشته باشد، خاطر نشان كرد: به كمیته داوران پیشنهاد می‌كنم در بازی‌های سخت استقلال و پرسپولیس از این داور استفاده كنند چون توانایی چنین قضاوت‌هایی را دارد.
سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: از امروز همه نگاه دیگری به تیم ما خواهند داشت چون سپاهانی را شكست دادیم كه مدعی قهرمانی است و برای اولین بار توانستیم به این مهم دست پیدا كنیم.
وی ادامه داد: در بین دو نیمه به بازیكنانم تأكید كردم بازی تدافعی‌تری مقابل سپاهان انجام دهند چون تیم ما در كارهای دفاعی عملكرد خوبی داشته و سخت گل می‌خورد.
كمالوند با اشاره به استقبال هواداران از این بازی و افزایش انگیزه بازیكنانش،افزود: مطمئن باشید در نیم فصل دوم گسترش فولاد متفاوتی را خواهید دید و در نیم فصل هم تیم ما فراتر از هدف‌گذاری كه داشته پیش می‌رود.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان نیز با بیان اینكه بازی خیلی جالبی بود و هیجان زیادی داشت گفت: هر دو تیم با كمیت‌هایی كه داشتند بازی كردند و تیم ما چون در 15 دقیقه اول بازی تمركز نداشت، امروز شكست خورد.
ایگور استیماچ با بیان اینكه تیمش برای گلزنی در دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز خوش‌شانس نبود، اظهار كرد: ما به اندازه كافی موقعیت برای گلزنی داشتیم، اما متأسفانه نتوانستیم از آنها استفاده كنیم، در حال حاضر شرایط تیم خوب نیست و اعتماد به ‌نفس كامل را برای زدن ضربات آخر نداریم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: تیم ما وقتی عقب می‌افتد باید ریسك كرده و رو به جلو بازی می كرد، اما پس از آنكه تیم حریف گل زد، تیم ما جلو كشید تا فرصتی برای بازیكنان سریع این تیم ایجاد شود.
استیماچ با بیان اینكه گسترش تیم خوبی است خاطرنشان كرد: من به بازیكنانم افتخار می‌كنم، چون تا لحظه سوت پایان بازی تسلیم نشدند و به دروازه گسترش فولاد فشار آوردند.
وی ادامه داد: البته فراموش نكنید تیم ما مقابل گسترش فولاد، سرلك و علی كریمی را نداشت، آنها در نیمه زمین برای تیم ما بسیار تأثیرگذار بوده و توپ‌های دوم را یا تبدیل به گل كرده و یا شانس گل برای دیگر بازیكنان ایجاد می‌كنند.
استیماچ در پاسخ به این پرسش كه چرا شهاب گردان درون دروازه سپاهان جایش را به رحمان احمدی داده است، گفت: ما به هر دو دروازه‌بان نیاز داریم و به زودی گردان جایگاه خود را در دروازه سپاهان پس می‌گیرد.
تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز درهفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های كشور در یك بازی حساس موفق شد در خانه خود تیم فوتبال سپاهان اصفهان را با نتیجه یك بر صفر شكست داده و با 20 امتیاز به رده پنجم جدول صعود كند.
6132/ 1495 /1596