فرماندار دهلران: زيرساخت ها براي برگزاري انتخابات فراهم است

ايلام - ايرنا - فرماندار دهلران گفت: زيرساخت هاي لازم براي برگزاري انتخابات اسفند ماه امسال در اين شهرستان فراهم شده و مشكلي در اين ارتباط نداريم.

به گزارش ايرنا، اميدعلي سبزي روز يكشنبه در نشست شوراي اداري اين شهرستان بر ضرورت اصل بي طرفي مسئولان در امر انتخابات تاكيد كرد و افزود: تلاش براي حضور حداكثري مردم در پاي صندوق هاي راي مهمترين وظيفه مجريان است كه بايد بدقت مورد نظر باشد.
وي اظهار كرد: مديران با برنامه ريزي در خصوص پشتيباني، تامين وسايل نقليه و امكانات مورد نياز انتخابات از هم اكنون برنامه ريزي لازم را در دستور كار داشته باشند تا در زمان برگزاري مشكلي برايشان بوجود نيايد.
سبزي با تسليت فرا رسيدن اربعين حسيني بر ضرورت استفاده از همه ظرفيت ها و امكانات براي خدمات دهي به زائران تا پايان اربعين تاكيد كرد و گفت: همه مردم و مسئولان با بكارگيري امكانات در خدمت رساني به زائران كوشا باشند.
وي با اشاره به تلاش و جديت مديران شهرستان براي فراهم كردن زيرساخت هاي برپايي ايستگاه اربعين در ورودي شهر دهلران يادآور شد: احساس مسئوليت مديران و حضور مردم موجب شد زائران از خدمات مطلوبي بهر مند شوند.
فرماندار دهلران بر ضرورت پوشش رسانه اي خدمات مردم و مسئولان به زائران اربعين در اين شهرستان تاكيد كرد و افزود: با توجه به حجم گسترده تردد زائران از اين شهرستان، خدمات خوبي به آنها داده شده است.
امام جمعه دهلران نيز در اين جلسه با اشاره به خدمات ارائه شده در ايستگاه اربعين دهلران به زائران گفت: تلاش مردم و مسئولان در خدمات رساني بي منت به زائران قابل تقدير است.
حجت الاسلام سيد محسن موسوي اظهار كرد: اصناف، بازاريان و شركت هاي نفتي مستقر در منطقه در پذيرايي از زائران خوب عمل كردند.
وي با اشاره به تصادفات رانندگي جاده دهلران - انديمشك و دهلران - مهران، بر ضرورت توجه به توسعه راه هاي اين شهرستان از سوي مسئولان تاكيد كرد.
امام جمعه دهلران از وزارت خارجه، كشور و سازمان حج و زيارت و اوقاف و امور خيريه نيز خواست براي تسريع در راه اندازي و ايجاد بازارچه مرزي در دهلران تلاش كنند.
موسوي با اشاره به بازديد اخير مسئولان كشوري و لشكري از استان ايلام افزود: اين بازديدها گامي در جهت تسريع در خدمات رساني بيشتر و بهتر به زائران اربعين است و نشان مي دهد مسئولان نيز همچون مردم پاي كار هستند.
7175/9002