گل محمدی: تمام توان خود را برای شكست پدیده  به كار می گیریم

اصفهان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: به دنبال كسب پیروزی مقابل تیم پدیده مشهد هستیم و در این راستا تمام تلاش خود را به كار خواهیم گرفت.

« یحیی گل محمدی » روز یكشنبه در گفت وگو با ایرنا درباره شرایط تیمش برای دیدار با پدیده مشهد افزود: نسبت به مسابقات لیگ برتر بی تفاوت نیستیم و برای كسب سه امتیاز این دیدار با تمام توان تلاش خواهیم كرد.
وی با بیان اینكه بازی با سپاهان را فراموش كرده ایم و آماده دیدار با پدیده هستیم، افزود: تیم پدیده مشهد با برخورداری از بازیكنان خوب و كادرفنی با تجربه فوتبال سطح بالایی را ارائه می دهد.
گل محمدی با اشاره به اینكه تیم ذوب آهن برای دیدار فردا محروم ندارد، از مصدومیت چهار بازیكن این تیم خبر داد و گفت: مهرداد قنبری، محمد نژاد مهدی، كاوه رضایی و محمدرضا عباسی به دلیل مصدومیت در دیدار فردا غایب هستند كه امیدواریم بازیكنان جایگزین بتوانند بازی خوبی را مقابل پدیده مشهد به نمایش بگذارند.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینكه برگزاری این دیدار در وسط هفته موجب خواهد شد تا برخی تماشاگران فرصت حضور در ورزشگاه را نیابند، ابراز امیدواری كرد كه هواداران ذوب آهن، این تیم را تنها نگذارند و با حضور در ورزشگاه فولاد شهر از بازیكنان این تیم حمایت كنند.
وی همچنین درباره تعطیلی 15 روزه لیگ برتر نیز گفت: این تعطیلات می تواند فرصتی را برای ملی پوشان امید بوجود آورد تا توانایی های خود را در لیگ برتر اثبات كنند.
گل محمدی افزود: ادامه برگزاری مسابقات از فشردگی رقابت ها جلوگیری می كرد، اما با تعطیلی رقابت های لیگ برتر، مسابقات فشرده تر و كار باشگاه ها سخت تر شد.
تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان عصر دوشنبه در هفته سیزدهم لیگ برتر باشگاههای كشور در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان میزبان تیم پدیده مشهد است.
پ/8114 / 2093**1379