نماینده ولی فقیه در ورامین: انسجام بسیج موجب دلسردی دشمنان اسلام است

تهران -ایرنا - نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ورامین گفت: انسجام نیروهای بسیج موجب شادی دوستداران نظام و دلسردی دشمنان اسلام می شود و این انسجام باید در جهت حفظ ارزش های اسلامی بیش از گذشته حفظ شود.

آیت الله سیدمرتضی محمودی روز یكشنبه در دیدار فرمانده سپاه ناحیه ورامین گفت: از زمان تشكیل بسیج در جمهوری اسلامی ایران كه با ابتكار امام راحل صورت گرفت، دستاوردهای نظام به درستی حفظ شده و بسیج و سپاه توانسته اند بسیاری از توطئه های دشمنان را خنثی كنند.
وی گفت:نقش بسیج و سپاه در حفظ ارزش های انقلاب اسلامی كه به واسطه خون هزاران شهید به پیروزی رسیده بسیار مهم و سازنده است؛ نیروهای ارزشی باید با حضور در میادین مختلف در برابر زیاده خواهی های دشمنان اسلام ایستادگی كرده و از نفوذ آنان به كشور جلوگیری كنند.
نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین گفت: زمانی كه بسیجیان به عناوین مختلف در كنار هم جمع می شوند دوستداران نظام از حضور پرشور و فعال آنان خشنود شده و به همان میزان دشمنان اسلام از توطئه های خود علیه ایران اسلامی مأیوس می شوند چرا كه آنان به خوبی می دانند تا زمانی كه بسیجیان بیدار دل در صحنه حضور دارند، آنان جرأت نگاه كردن به ایران اسلامی را نیز نخواهند داشت.
آیت الله محمودی اظهار كرد: بسیجیان در فتنه ها و توطئه های مختلفی كه دشمنان علیه ایران اسلامی تدارك دیده اند هوشیاری و بصیرت خود را به خوبی نشان داده اند كه اوج این امر را می توان در جریان فتنه 88 به خوبی مشاهده كرد.
فرمانده سپاه ناحیه ورامین نیز در این دیدار با تأكید بر این كه بسیجیان سربازان همیشه بیدار ولایت فقیه می باشند گفت: بسیج نه تنها در طول دوران هشت سال دفاع مقدس كه در عرصه های مختلف اجتماعی و فرهنگی نیز كارآیی خود را نشان داده و توانسته اند تا بسیاری از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی را محقق كند.
سرهنگ پاسدار داود اصغری افزود: یكی از مهمترین اقدامات بسیج، حضور در عرصه های مقابله با شبیخون فرهنگی دشمنان قسم خورده نظام است كه در این راستا تلاش شده تا با برگزاری برنامه هایی نظیر اردوهای راهیان نور ، جوانان را بیش از گذشته با ارزش های دوران هشت سال دفاع مقدس آشنا كرده و آنان را از تهاجمات فرهنگی دشمنان مصون كرد.
وی گفت: از ابتدای سال جاری تاكنون بیش از یك هزار و 50 نفر از علاقمندان تحت پوشش اردوهای فرهنگی راهیان نورعازم سرزمین های عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس شده و از نزدیك با رشادت و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام در این دوران آشنا شدند.
اصغری گفت: علاوه بر برگزاری اردوهای راهیان نور، اجرای برنامه حلقه های صالحین سپاه به عنوان دیگر فعالیت فرهنگی توانسته بصیرت جوانان را ارتقاء داده و موجب آگاهی آنان جهت مقابله با انحرافات اجتماعی شود كه این مهم كاركردهای فرهنگی بسیج را در جامعه ارتقاء بخشیده است.
وی اظهار كرد: سپاه ناحیه ورامین به منظور افزایش حضور بسیجیان در عرصه های مختلف فرهنگی و ورزشی اقدام به احداث هفت سوله ورزشی صالحین نموده كه هم اكنون بسیاری از فعالیت های بسیجیان در این اماكن فرهنگی ورزشی برگزار می شود.
تهرام/7254//1348 /1596