۸ آذر ۱۳۹۴،‏ ۱۷:۲۳
کد خبر: 81859037
۰ نفر
300 سبد كالا بين نيازمندان در شيراز توزيع شد

شيراز- ايرنا- فرمانده حوزه پنج امام محمدباقر(ع) سپاه ناحيه بقيه الله(عج) شيراز گفت: با هدف كمك به محرومان، بيش از 300 سبد كالا از سوي اين نهاد تهيه و بين مستمندان و نيازمندان محله سنگ سياه و دروازه اصفهان شيراز توزيع شد.

ستوان يكم پاسدار رضا افكاري، يكشنبه در گفت و گو با ايرنا بيان كرد: ارزش هر يك از اين بسته هاي غذايي يك ميليون ريال و حاوي روغن، برنج و مرغ است.
وي افزود: بسيجيان اين حوزه بيش از 300 خانواده نيازمند و محروم را در مناطق ياد شده شناسايي كرده اندو اين سبدهاي كالا از طريق پايگاه هاي مقاومت بين آنان توزيع شده است.
افكاري با بيان اينكه مردم فارس و شيراز داراي روحيه نيكوكاري و خيرخواهانه هستند، اظهاراشت: اين سبدهاي كالا از محل كمك هاي مردمي و خيران تامين شده است و سال 93 نيز 150 سبد كالا بين نيازمندان مناطق نام برده توزيع شد.
وي اضافه كرد: حوزه پنج امام محمدباقر(ع) سپاه بقيه الله(عج) شيراز امسال براي دومين بار در كنار ساير فعاليت هاي خوددر اين مناطق، با هدف محروميت زدايي و كمك به مستمندان، اقدام به تهيه اين سبد هاي كالا كرده است .
او ادامه داد: رسيدگي به خانواده هاي كم درآمد و محروم جامعه در دستور كار سپاه است و سپاه و بسيج با هدف الگوسازي، همواره در اين عرصه فعاليت داشته اند.
3002 /6118