۸ آذر ۱۳۹۴،‏ ۱۷:۰۸
کد خبر: 81859018
۰ نفر
لیگ برتر فوتبال؛ استقلال خوزستان صدرنشین شد

تهران - ایرنا - شاگردان عبدالله ویسی سرمربی تیم استقلال خوزستان با برتری برابر راه آهن موقتا در صدر جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا؛ در ادامه برگزاری رقابت های هفته سیزدهم لیگ برتر عصر امروز (یكشنبه) تیم استقلال خوزستان در ورزشگاه شهدای قدس برابر تیم راه آهن قرار گرفت و با نتیجه یك بر صفر از سد این تیم گذشت و در صدر جدول قرار گرفت.
رحیم زهیوی تنها گل این دیدار را در دقیقه 72 درون دروازه تیم راه آهن جای داد و برتری تیمش را رقم زد.
در نیمه نخست این دیدار كه در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار شد، شاگردان ویسی اسیر تدابیر تدافعی مهدی تارتار سرمربی تیم راه آهن شده و در پایان این نیمه به كسب تساوی بدون گل مقابل این تیم بسنده كردند.
نیمه دوم با حملات تیم استقلال خوزستان به روی دروازه راه آهن آغاز شد اما آنان بازهم در رسیدن به گل ناكام بودند. در ادامه ویسی تغییراتی در تركیب تیمش ایجاد كرد و سرانجام بازیكنان تیم استقلال خوزستان در دقیقه 73 توسط رحیم زهیوی به گل رسیدند.
در ادامه این دیدار اتفاق خاصی نیفتاد و این مسابقه با همان نتیجه یك بر صفر به پایان رسید.
تیم استقلال خوزستان با كسب هر سه امتیاز این دیدار 26 امتیازی شد و بالاتر از تیم استقلال تهران درصدر جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفت.
استقلال تهران در ادامه این رقابت ها فردا (دوشنبه) برابر تیم سایپا قرار می گیرد.
عبدالله ویسی امروز تیمش را با تركیب خسوس، محمدطیبی، پیمان شیرزادی، موسی كولیبالی، دانیال ماهینی، عقیل كعبی، حكیم نصاری، مهدی زبیدی، میثم دورقی، رحیم زهیوی و حسن بیت سعید به میدان فرستاد.
یاسر همرنگ قضاوت این دیدار را بر عهده دارد. او با نشان دادن كارت زرد به رحیم زهیوی بازیكن تیم استقلال خوزستان و استر سباستین بازیكن تیم راه آهن این بازیكنان را جریمه كرد.
ورزشی.(2)**9144**1379