لیگ برتر فوتبال: پیروزی دلچسب گسترش فولاد تبریز مقابل سپاهان

تبریز - ایرنا - تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های كشور امروز یكشنبه در یك بازی حساس موفق شد در خانه خود تیم فوتبال سپاهان اصفهان را با نتیجه یك بر صفر شكست دهد.

به گزارش ایرنا، بازی تیم های گسترش فولاد تبریز و سپاهان اصفهان در تبریز كه از ساعت 15 آغاز شده بود، با حساسیت ویژه ای همراه بود و مربیان و بازیكنان هر دو تیم تلاش زیادی برای تغییر نتیجه بازی به نفع خود كردند.
آبی و زردپوشان تبریزی در بازی امروز خود مقابل سپاهان خوش درخشیدند و موفق شدند با گل دقیقه 15 شهرام گودرزی، نیمه نخست این بازی را با پیروزی به رختكن بروند.
بازی دو تیم در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد تبریز در نیمه دوم نیز با افت و خیزهای زیادی همراه بود و اما نتیجه بازی در نیمه ای كه به 'نیمه مربیان' معروف است، تغییر نكرد.
تیم گسترش فولاد با پیروزی در این بازی حساس، جمع امتیازات خود را از 13 بازی به 20 رساند تا با سه پله صعود در رده پنج جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال باشگاه های كشور جای گیرد.
تیم فوتبال سپاهان نیز با این باخت و با جمع 20 امتیاز از 13 بازی با یك پله سقوط در رده ششم جدول رده بندی جای گرفت.
حاج ملك كار قضاوت این دیدار را برعهده دارد كه در نیمه نخست به مگنو باتیستا از گسترش فولاد و محمد روشندل از تیم سپاهان كارت زرد نشان داد.
518