اختصاص 10 میلیارد ریال برای تجهیز ساختمان اداری مخابرات آبدانان

ایلام - ایرنا - فرماندار آبدانان گفت: با دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات 10 میلیارد ریال اعتبار برای احداث و تجهیز ساختمان مخابرات این شهرستان كه در زلزله مرداد ماه سال گذشته آسیب دیده بود، اختصاص یافت.

مجید عسگری روز یكشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار كرد: در جریان سفر جمعه گذشته وزیر ارتباطات به استان ایلام، وضعیت نابسامان و مشكلات مخابرات آبدانان مطرح شد و از ایشان درخواست شد نسبت به رفع مشكل ساخت و ساز این ساختمان مساعدت كند.
وی ادامه داد: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات 10 میلیارد ریال از محل اعتبارهای وزارت ارتباطات برای احداث ساختمان و خرید تجهیزات مورد نیاز اداره مخابرات شهرستان آبدانان اختصاص یافت.
عسگری تاكید كرد: وزیر ارتباطات قول مساعد دادند كه در كوتاهترین زمان ممكن این مبلغ در اختیار شهرستان قرار داده شود تا پس از طی تشریفات اداری عملیات اجرایی آغاز شود.
ساختمان اداره مخابرات آبدانان در اثر زلزله 6 و یك دهم ریشتری سال گذشته بطور كامل تخریب شد و خسارت های زیادی نیز به تجهیزات و امكانات فنی آن وارد گردید و تاكنون به علت عدم تخصیص اعتبار، بازسازی و تجهیز نشده و همین امر مشكلات زیادی برای جمعیت 65 هزار نفری این شهرستان ایجاد كرده است.
7174/9002