گسترش تبریز جای سپاهان را در رتبه پنجم گرفت

تبریز - ایرنا - تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با برتری یك بر صفر مقابل سپاهان اصفهان، جای این تیم را در جایگاه پنجم جدول رده بندی گرفت.

به گزارش ایرنا، در روز نخست هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران شاگردان فراز كمالوند در گسترش فولاد تبریز میزبان سپاهان اصفهان بوده و در پایان به برتری یك بر صفر دست یافتند.
گسترس تبریز كه در این فصل نتایج مناسب كسب كرده است با رقم زدن این برتری 20 امتیازی شد و با تفاضل گل مثبت 3 در رتبه پنجم قرار گرفت.
سپاهان اصفهان پرافتخارترین تیم لیگ برتر باشگاه های ایران كه چندی قبل ایگور استیماچ اهل كرواسی را جایگزین حسین فركی كرد، با قبول این شكست با 20 امتیاز و تفاضل مثبت 2 به رتبه ششم سقوط كرد تا از جمع مدعیان فاصله بگیرد.
تك گل این دیدار در دقیقه 15 به ثمر رسید كه پاس روبه جلوی داریوش شجاعیان كه این فصل عملكرد مناسبی در جناح چپ گسترش فولادتبریز داشته است به شهرام گودرزی است تا این مهاجم ریزنقش دروازه سپاهان اصفهان را باز كند.
این گل ارزشمند تا پایان باقی ماند تا گسترش فولاد در این فصل همچنان نتایج بهتری را نسبت به تراكتورسازی دیگر نماینده تبریز از خود برجای بگذارد.
تركیب گسترش فولاد:
گئورگی گئورگیف، سیدامید نظامی‌پور، مگنو باتیستا داسیلوا، مهدی كیانی، مرتضی اسدی، محمد ابراهیمی، شهرام گودرزی، محمدامین درویشی (یوسف سیدی)، محمد نصرتی، داریوش شجاعیان(امیر كریمی)، مصطفی اكرامی.
تركیب سپاهان اصفهان:
رحمان احمدی، حبیب گردانی، سیدهادی عقیلی، حسین پاپی، رسول نویدكیا(حسین فاضلی)، محمدرضا خلعتبری، عبدالله كرمی، فوزیل موسی اوف، مهدی شریفی(وحید نجفی)، وریا غفوری، محمد روشن‌دل(امین جهان عالیان).
ورزشی**3783**1379