آيت الله وحيد خراساني: خدمت به زائران سيدالشهداء(ع) بركات غير قابل وصفي دارد

قم - ايرنا - آيت الله حسين وحيد خراساني از مراجع تقليد گفت: خدمت به زائران حضرت اباعبدالله الحسين(ع) بركات و ثواب غير قابل وصفي دارد.

به گزارش ايرنا از روابط عمومي استانداري قم، اين مرجع تقليد روز يكشنبه در ديدار حسين ذوالفقاري معاون امنيتي و انتظامي وزير كشور با بيان اينكه خداوند را بايد شاكر باشيم كه فرصت زيارت مرقد سيدالشهداء را نصيب مردم كرده است اظهار داشت: قضيه قيام و شهادت امام حسين(ع) فوق تصور و فهم است.
آيت الله وحيد خراساني با اشاره به احاديث صحيح السند از امام معصوم افزود: هيچ ملك مقرب و پيامبر مرسلي نيست مگر اينكه آرزو دارند خداوند زيارت حضرت اباعبدالله را نصيبشان كند.
وي زيارت امام حسين (ع) را داراي ثواب بسيار زياد دانست.
آيت الله وحيد خراساني با اشاره به روايتي از امام معصوم افزود: هر قدمي كه براي زيارت امام حسين (ع) برداشته شود ثواب حج را دارد.
حسين ذوالفقاري معاون امنيتي و انتظامي وزير كشور نيز در اين ديدار با اشاره به استقبال پرشور مردمي نسبت به زيارت اباعبدالله (ع)، گزارشي از فعاليت هاي انجام شده در زمينه صدور ويزا، تغذيه و اسكان، حمل و نقل و مسائل امنيتي ارائه نمود.
ذوالفقاري معاون وزير كشور و اوحدي رئيس سازمان حج و زيارت امروز در سفر به شهر مقدس قم با شماري از مراجع تقليد ديدار و گفت و گو كردند. ك/1
1175 /