روحاني مينودشتي: رسالت بسيج ايستادن در برابر تهاجم فرهنگي دشمن است

گاليكش - گنبدكاووس - ايرنا - مسئول تعليم و تربيت سپاه شهرستان مينودشت، رسالت امروز بسيجيان را ايستادن در مقابل تهاجم فرهنگي دشمنان دانست و بر آن تاكيد كرد.

به گزارش خبرنگار ايرنا حجت الاسلام سيدعلي اصغر حسيني امروز پنجشنبه در همايش بزرگ بسيجيان شهرستان گاليكش به مناسبت پنج آذر سالروز تشكيل بسيج اظهار داشت: دشمنان و استكبار جهاني از طريق جنگ نرم آسيب هاي جدي به جوانان وارد مي كنند كه بايد با آن مقابله كرد.
وي با اشاره به انتخابات اسفند امسال و حساسيت آن با توجه به حوادث منطقه اي گفت: حضور گسترده همه اقشار و گروه هاي سياسي در انتخابات ضروري است.
حجت الاسلام حسيني اضافه كرد: حضور آگاهانه در انتخابات و با معيار قرار دادن اسلام و ولايت فقيه، افراد اصلح را براي مجلس شوراي اسلامي و مجلس خبرگان رهبري انتخاب كنيم تا بهتر به انقلاب و اسلام و مردم خدمت كنند.
وي تصريح كرد: امروز دشمنان انقلاب اسلامي و در راس آن آمريكا و رژيم غاصب اسرائيل كه مايه گمراهي بشريت هستند تلاش مي كنند تا ملت ايران حضوري كمرنگ در صحنه انتخابات داشته باشند.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه شهرستان گاليكش نيز در اين مراسم با تبريك سالروز تشكيل بسيج گفت: امروز بسيجيان طلايه داران خط مقدم مبارزه با استكبار و پيروي از ولايت فقيه هستند.
سرهنگ سيديحيي قاضوي افزود: مادامي كه بسيج و بسيجي در صحنه و گوش به حرف رهبري باشد، دشمنان قادر نخواهند بود به انقلاب اسلامي و ارزش هاي آن آسيب برسانند.
در اين مراسم با اهداي لوح سپاس از فعالان پايگاه هاي مقاومت بسيج گاليكش تجليل شد.
شهرستان گاليكش با افزون بر 60 هزار نفر جمعيت در شرق استان گلستان واقع است.
6159/7481/6203