۵ آذر ۱۳۹۴،‏ ۲۰:۲۶
کد خبر: 81855495
۰ نفر
داعش گوش 70 عضو خود را برید

تهران – ایرنا - یك منبع عراقی در استان نینوا روز پنجشنبه اعلام كرد كه گروه تروریستی داعش در ادامه اقدامات افراطی خود، گوش 70 نفر از عناصر خود را به دلیل نافرمانی و فرار از جبهه های جنگ برید.

به نوشته پایگاه خبری المسله ، قاضی گروه تروریستی داعش در دادگاهی موسوم به دادگاه شرعی داعش، حكم بریدن گوش 70 عنصر این گروه را در استان نینوا به اتهام نافرمانی و فرار از جنگ صادر كرد.
اكثر این متهمان از مردم نینوا هستند كه در سال جاری به صفوف داعش پیوسته اند.
گروه تروریستی داعش حكم بریدن گوش این افراد را در منطقه بابا الطوب در میدان الشهدا استان نینوا اجرا كرد و طی آن قسمت فوقانی گوش متهمان را برید.
گروه تروریستی داعش طی یك سال و نیم گذشته و از هنگام سقوط موصل و بخش هایی از استان های صلاح الدین، دیالی، الانبار ، كركوك و بابل، علاوه بر كشتار جمعی شیعیان و همچنین اقلیت های تركمن، شبك ، ایزدی و مسیحی، تعداد زیادی از اهالی اهل سنتموصل را نیز به بهانه های مختلف اعدام كرده است.
به گزارش ایرنا، داعش از هنگام اشغال كامل استان نینوا به مركزیت تكریت ، هزاران ایزدی را قتل عام و زنان بسیاری از این اقلیت را در بازارهای برده فروشی، عرضه كرد كه در اوج تعجب عراقی ها ، صدای چندانی از طرفداران غربی حقوق بشر و نیز سازمان های بین المللی در قبال این جنایت بلند نشد.
خاورم**9366**9329**1566