ليگ برتر كشور/ چهارمين بُرد متوالي تيم بسكتبال شهرداري گرگان

گرگان - ايرنا - تيم بسكتبال شهرداري گرگان در هفته نهم و پاياني از دور رفت رقابت هاي بسكتبال ليگ برتر باشگاه هاي ايران ضمن پيروزي مقابل تيم آينده سازان ميهن اصفهان به چهارمين بُرد متوالي خود نيز دست يافت.

به گزارش خبرنگار ايرنا در اين ديدار كه عصر پنجشنبه در سالن مملو از جمعيت امام خميني (ره) مجموعه ورزشي آزادي گرگان با حضور بيش از 4 هزار تماشاگر به قضاوت حسن نيكخواه به عنوان سرداور به همراه محمد دوست و كاوه پيرمحمدي به ترتيب به عنوان داور اول و دوم با نظارت 'سعيد آسم' و حضور 'حميد خمجاني' نماينده فدراسيون برگزار شد، تيم شهرداري با نتيجه 78 بر 61 ميهمان خود را شكست داد.
در اين بازي تيم شهرداري در كوارترهاي اول تا چهارم به ترتيب با نتايج 15 بر 5، 22 بر 21، 20 بر 15 و 21 بر 20 حريف خود را شكست داد.
محمدمهدي ايزدپناه سرمربي تيم بسكتبال شهرداري گرگان در اين بازي ياران خود را با تركيب اوليه بني كوچوئي، نهير ميرزا مقدم، عندنان دورقي، رايان ريچاردز و ساسون آبراميان به ميدان فرستاد.
از سوي ديگر بازيكنان تيم آينده سازان ميهن اصفهان با هدايت اميد دادفرنيا با تركيب اوليه محمدرضا فلاحت، حسين يوسفي، پژمان ساكنيان، اميرعباس محبت و اسلاوكو ورانس به ميدان آمدند.
در اين بازي رايان ريچاردز از تيم شهرداري با كسب 27 امتياز، 20 ريباند و تاثيرگذاري 30 بهترين بازيكن ميدان و تيم خود بود و عنوان بازيكن 'دبل دبل' را به خود اختصاص داد.
همچنين پژمان ساكنيان از تيم اصفهان با كسب 20 امتياز و تاثيرگذاري 17 به همراه اسلاوكو ورانس با كسب 7 امتياز، 12 ريباند و تاثيرگذاري 18 بهترين بازيكنان تيم خود بودند.
تيم بسكتبال آينده سازان ميهن اصفهان در اين ديدار ايمان زندي و آرتين هايراپتيان را به علت مصدوميت و سيامك ترابي خواه را به علت تنبيه انضباطي از سوي باشگاه به همراه نداشت، همچنين بابك نظافت بازيكن تيم شهرداري گرگان به علت مصدوميت نتوانست در اين بازي براي تيم خود به ميدان برود.
در اين ديدار نهير ميرزامقدم بازيكن تيم شهرداري گرگان به علت دريافت 2 فول فني از سوي داور در اواسط كوارتر چهارم از بازي اخراج شد.
تيم بسكتبال شهرداري گرگان در پايان دور رفت رقابت هاي ليگ برتر بسكتبال باشگاه هاي كشور با كسب 6 پيروزي، 3 باخت و مجموع 15 امتياز در رده چهارم جدول رده بندي قرار گرفت و تيم آينده سازان ميهن اصفهان نيز تنها با يك پيروزي، 8 شكست و مجموع 10 امتياز در رده نهم قرار دارد.
بر پايه اين گزارش رقابت هاي ليگ برتر بسكتبال باشگاه هاي كشور به مدت 10 روز تعطيل خواهد بود و ادامه رقابت هاي از 16 آذرماه جاري با آغاز هفته نخست دور برگشت آغاز خواهد شد كه در هفته نخست آن تيم شهرداري گرگان در تهران به مصاف تيم شيميدر خواهد رفت و تيم آينده سازان ميهن اصفهان نيز از شهرداري اراك ميزباني خواهد كرد.
در ديدارهاي رفت تيم هاي شهرداري گرگان و آينده سازان ميهن اصفهان به ترتيب با نتايج 78 بر 62 و 68 بر 60 در برابر حريفان خود تن به شكست داده بودند.
6203