مديركل اوقاف مازندران :فعاليت‌هاي اوقاف نشأت گرفته از تفكر بسيجي است

ساري - ايرنا - مديركل اوقاف و امور خيريه استان مازندران گفت: اوقاف به‌عنوان يك دستگاه اثرگذار در جامعه در خدمت قرآن، اهل‌بيت عصمت و طهارت و ولايت فقيه قرار دارد كه در راستاي خدمت‌رساني فرهنگي و نشأت گرفته از تفكر بسيجي فعاليت مي‌كند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان مازندران، حجت الاسلام ستار عليزاده با اشاره به سخنان رهبر انقلاب اسلامي در مبحث نفوذ، اضافه كرد: اگر در مباحث نفوذ كه رهبر انقلاب اسلامي ايران مطرح كردند، ذره‌اي شك و ترديد در فردي ايجاد شود، بايد در بصيرت اين افراد شك كرد.
وي با اشاره به هفته بسيج اظهار كرد: وقتي تفكر بسيجي در كشورهاي اسلامي طنين انداز شود آن كشور ترقي و پيشرفت مي‌كند.
مديركل اوقاف و امور خيريه استان مازندران با بيان اينكه تفكر بسيجي متعلق به زمان خاصي نيست، افزود: مديريت حكيمانه كشور اسلامي ايران و حتي برخي از كشورهاي اسلامي به بركت تفكر بسيجي است كه در رأس آن ولايت فقيه قرار دارد.
اين مسئول با اشاره به نفوذ دشمنان در كشور گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب بايد مراقب نفوذ دو جريان پول و مسائل جنسي در درون كشور توسط دشمنان باشيم كه نيازمند هوشياري بيشتر است و تفكر بسيجي مي‌تواند در مقابل اين دو جريان مقاومت كند.
عليزاده با اشاره به فعاليت‌هاي اداره‌كل اوقاف و امور خيريه مازندران مازندران ادامه داد: اوقاف به‌عنوان يك دستگاه اثرگذار در جامعه در خدمت قرآن، اهل‌بيت عصمت و طهارت و ولايت فقيه قرار دارد كه در راستاي خدمت‌رساني فرهنگي و نشأت گرفته از تفكر بسيجي فعاليت مي‌كند.
6097