۵ آذر ۱۳۹۴،‏ ۱۹:۵۱
کد خبر: 81855466
۰ نفر
گاز تهران درصدر قرار گرفت

تهران-ايرنا- چهاردهمين دوره مسابقات واليبال قهرماني باشگاه هاي برتر زنان ايران امروز (پنجشنبه) با سه ديدار پيگيري و گاز تهران در صدر جدول اين رقابت ها قرار گرفت.

به گزارش ايرنا از فدراسيون واليبال، چهاردهمين دوره مسابقات واليبال قهرماني باشگاه هاي برتر بانوان ايران «يادواره 200 شهيد واليباليست» از امروز (پنجشنبه) در يك گروه مقدماتي و با حضور هفت تيم آغاز شد.
در سه مسابقه امروز گاز تهران، شهرداري اروميه و ذوب آهن اصفهان برابر حريفان خود به برتري دست يافتند.
در نخستين ديدار اين رقابت ها تيم برق جديد فارس ميزبان گاز تهران بود. گاز تهران نيز كه سال گذشته عنوان سومي را به دست آورده و در اين مسابقه سه بر صفر حريف خود را شكست داد و با سه امتياز صدرنشين شد.
اين مسابقه يك ساعت و 25 دقيقه طول كشيد و 200 تماشاگر داشت.
تيم هاي شهرداري اروميه و تبريز نيز در دومين مسابقه هفته نخست ليگ برتر واليبال زنان در اروميه به مصاف يكديگر رفتند كه ميزبان سه بر صفر همنام تبريزي خود را شكست داده و در جايگاه دوم جدول قرار گرفت.
اين مسابقه نيز يك ساعت و 32 دقيقه طول كشيد و 500 تماشاگر اروميه اي شاهد تلاش بازيكنان واليبال شهرداري اين شهر برابر حريف تبريزي بودند.
در سومين ديدار از هفته نخست كه با يك ساعت تفاوت نسبت به دو بازي ديگر در اصفهان برگزار شد، دو مدعي قهرماني يعني ذوب آهن و دانشگاه آزاد به مصاف يكديگر رفتند.
ذوب آهن در حساس ترين مسابقه هفته نخست ليگ برتر زنان سه بر دو به پيروزي رسيد تا با دو امتياز در جايگاه سوم جدول قرار گرفت و تيم دانشگاه آزاد با يك امتياز رتبه چهارم را به خود اختصاص داد.
تيم هاي سايپا كه هنوز بازي نكرده است و شهرداري تبريز و برق جديد فارس در رتبه هاي پنجم تا هفتم ليگ برتر واليبال زنان قرار دارند.
برنامه ليگ برتر واليبال بانوان امسال به گونه اي تنظيم شده است كه كمترين هزينه رفت و آمد را براي تيم ها در بر داشته باشد.
به همين دليل تيم برق جديد فارس فردا جمعه ميزبان سايپا در يك ديدار ديگر خواهد بود كه اين ديدارساعت 15 برگزار مي شود.
نتايج هفته نخست ليگ برتر واليبال زنان به قرار زير است:
ذوب آهن اصفهان 3 – دانشگاه آزاد 2 (12 بر 25، 25 بر 13، 25 بر 20، 15 بر 25 و 18 بر 16)
برق جديد فارس صفر – گاز تهران 3 (13 بر 25، 16 بر 25 و 17 بر 25)
شهرداري اروميه 3 – شهرداري تبريز صفر (25 بر 20، 25 بر 19 و 25 بر 20)
ورزشي.(1)**9144** 1724