سردار نصيري: دشمن ايران اسلامي به دنبال حذف تفكر بسيجي است

تهران – ايرنا – فرمانده سپاه سيدالشهداء استان تهران گفت : دشمنان ايران اسلامي براي دست يابي به اهداف شوم خود به دنبال حذف تفكر بسيجي هستند.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، سردار علي نصيري عصر پنجشنبه در اجتماع پنج هزار نفري بسيجيان شهرستان پاكدشت در مصلاي نماز جمعه اين شهرستان گفت : دشمنان خبيث با تمام توان تلاش مي‌كنند تا بين نسل گذشته و نسل جديد انقلاب اسلامي، گسست اعتقادي به وجود آورند تا به اين واسطه بتوانند به خواسته هاي شوم خود برسند.
وي افزود : اگر امروز ايران اسلامي حرفي براي گفتن در منطقه دارد به اين دليل است كه ملت ايران در تمام مسير 36 ساله انقلاب شكوهمند اسلامي، بيانات امام خميني(ره) و رهبر معظم انقلاب را فصل الخطاب تمام امور قرار داده اند.
وي گفت : اگر امروز دشمنان از گزينه‌هاي نظامي صحبت مي كنند به خاطر عجز و ناتواني آن‌ها در مقابله با تفكر بسيج و بسيجي است و البته اين نوع ادبيات، نخ نما شده است.
نصيري افزود: امروز دشمن در دكترين سياست‌ و عمليات‌هاي خود در مسير مبارزه با جمهوري اسلامي ايران موضوعات مختلفي از جمله فرهنگ ، اعتقاد و تفكر ملت ايران را هدف قرار داده است چرا كه دشمن مي‌داند كه با جنگ سخت نمي تواند بر ما پيروز شود؛ پس توان خود را براي ضربه زدن به تفكر بسيجي و اعتقادات مردم معطوف كرده است.
وي اظهار داشت: در تفكر انقلاب و امام راحل، مشروعيت و جايي براي سلطه و سلطه پذيري وجود ندارد و اگر در هر كجاي دنيا ظلمي عليه مظلومي رخ ميداد، سكوت جايز نبود.
نصيري افزود : غربي ها همواره تلاش كردند تا تفكر امام خميني(ره) و بسيجي را از بين ببرند تا اين تفكر در منطقه صادر نشود ولي امروز به خوبي مي توان ديد كه چگونه دسيسه هاي دشمن با شكست مواجه شده و انقلاب اسلامي ملت ايران و فرهنگ بسيجي در منطقه صادر و گسترش يافته است.
فرمانده سپاه سيدالشهداء استان تهران گفت : امروز دشمن قسم خورده نظام با تمام توان در مقابل نظام اسلامي ايران صف آرايي كرده است تا فرهنگ بسيج كه برگرفته از تفكرناب انقلاب است را نابود كند.
وي افزود: اگر امروز دشمن بهانه چند سانتريفيوژ را مي‌گيرد و از حقوق بشر دم مي‌زند به دنبال حذف فرهنگ ايثار، شهادت و فرهنگ بسيجي است.
وي تأكيد كرد: بسيج در اركان نظام جمهوري اسلامي به عنوان عنصري تاثير گذار نقش خود را به درستي ايفا كرده است چرا كه اين نيرو در بين آحاد جامعه پايگاه دارد.
وي با اشاره به اين كه بسيج بر اساس فرهنگ عاشورا بنا شده گفت : در نهضت امام حسين (ع) ، اسارت ظاهري، تشنگي و قطعه قطعه شدن وجود دارد اما ايستادگي در مقابل ظلم، به عنوان يك اصل اساسي شناخته مي شود.
تهرام/7254//1348