افتتاح پايگاه مقاومت بسيج  امام حسن مجتبي (ع) دهستان موراني پلدختر

خرم آباد- ايرنا- همزمان با گراميداشت هفته بسيج ، ساختمان پايگاه مقاومت بسيج امام حسن مجتبي (ع) دهستان موراني روز پنجشنبه با حضور امام جمعه ، فرماندار و فرمانده ناحيه مقاومت بسيج پلدختر به بهره برداري رسيد .

امام جمعه پلدختر درحاشيه مراسم افتتاح اين پايگاه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت: يك اصل اساسي از مردم براي مردم و در خدمت مردم كه به شجره طيبه اي كه ريشه هاي محكمي در زمين و شاخه هاي قوي در آسمان دارد كه به درختي تنومند تبديل شده است كه همگان از ميوه ها و ثمرات آن منتفع شده اند .
حجت الاسلام محمد سوري با بيان اين كه ولايتمداري مهمترين شاخصه 'بسيج' است افزود: بسيج بازوي پرتوان نظام كه توانسته در همه عرصه ها افتخارات ارزشمندي در كشور كسب كند .
وي با بيان اين كه دشمنان از ترويج تفكر بسيجي هراس دارند گفت:انقاب اسلامي با تفكر و روحيه بسيجي پيشرفت كرد ودليل اين كه دشمنان اسلام در منطقه خاورميانه و كشورهاي اسلامي به اهداف خود نرسيده اند ، تفكر بسيجي است كه به آن كشورها سرايت كرده است .
فرماندار پلدختر نيز ضمن تبريك هفته بسيج نقش اين نيروي مردمي را در جامعه بي بديل دانست و گفت: وجود نيروهاي بسيجي مهمترين عامل سرافرازي ملت ايران در تمامي جوامع بين المللي است و با تفكر بسيج توانسه ايم تا كنون كارهاي نشدني را به منصه ظهور برسانيم .
نورالدين درمنان با بيان اين كه بسيج ظرفيت بالايي در تحقق سياست هاي اقتصاد مقاومتي دارد افزود: قدرت بسيج متكي بر توانمندي و توانايي هاي مردم است و بسياري از دستاوردهاي انقلاب در سايه تفكر و روحيه بسيجي حاصل شده و ادامه اين مسير نيز تنها با پايبندي به همين اصول ممكن است .
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج پلدختر گفت: اين پايگاه مقاومت در زميني به مساحت 378 مترمربع با زير بناي 200 مترمربع به بهره برداري رسيد .
سرهنگ محمد شريف نوريان اعتبار هزينه شده براي اجراي اين طرح را دو ميليارد و 200 ميليون ريال از محل مهندسي سپاه عنوان كرد .
7272