يك مركز بهداشتي درماني خير ساز در تنكابن به بهره برداري رسيد

نوشهر – ايرنا – در آئيني مركز بهداشتي درماني خيرساز يادگاران روستاي لتاك بخش خرم آباد از توابع شهرستان تنكابن كه به همت يكي از خيرين حوزه سلامت احداث شده بود با حضور مدير شبكه بهداشت و درمان ، فرماندار و جمعي از مردم به بهره برداري رسيد.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان تنكابن در آيين افتتاح اين مركز بهداشتي و درماني از خيرين حوزه سلامت به عنوان جهادگران در راه خدا نام برد و گفت : اين مركز در زميني به مساحت 889 متر مربع در چهار طبقه ساخته شده و از امكاناتي نظير دندانپزشكي ، سالن اجتماعات ، واحد بيماري ها ، داروخانه ، مامايي و اتاق بستري موقت برخوردار است .
نيما نژاد مقدم با بيان اينكه تاكنون ده ميليارد ريال جهت احداث اين مركز هزينه شده است ، افزود : براي تامين تجهيزات اين مركز نيز تاكنون يك ميليارد ريال هزينه شده است.
وي اظهار داشت : 58 روستاي اين منطقه زير پوشش ده خانه بهداشت قرار دارند و در زمينه هاي مختلف بهداشتي درماني به مردم خدمات رساني مي كنند.
نژاد مقدم در ادامه با تاكيد بر گسترش فعاليت هاي خيرين در جامعه ، خاطر نشان كرد : با فراهم كردن بستر لازم بايد زمينه فعاليت هاي خيرخواهانه را در بخش هاي مختلف در سطح جامعه فراهم نمود .
مدير شبكه بهداشت و درمان تنكابن ، تصريح كرد: ساخت مراكز و پايگاههاي بهداشتي و درماني يك فرصت معنوي است كه خيرين حوزه سلامت از آن بهره مند شده اند.
وي يادآور شد : مشاركت همه اقشار جامعه در حوزه سلامت مي تواند اين نهاد را در خدمات رساني بهتر به مردم ياري رساند.
شهرستان 150 هزار نفري تنكابن در غرب مازندران واقع است .
7513/6097