جانشين فرمانده سپاه سلمان: بسيج نماد عزت و پايداري ملت ايران است

زاهدان- ايرنا- جانشين فرمانده سپاه سلمان سيستان و بلوچستان گفت: بسيج نماد عزت و پايداري ملت بزرگ ايران است و بسيجيان غيور پاسداران واقعي مرزها و ارزش هاي اسلامي و انقلابي به حساب مي آيند.

به گزارش ايرنا سرهنگ پاسدار محمد ناظري روز پنجشنبه در اجتماع پرشور بسيجيان شهرستان خاش بيان كرد: دلاورمردي هاي بسيجيان و حضور فعال اين قشر در صحنه، ايران اسلامي را مقتدر ساخته است.
وي اظهار داشت: بسيجيان سرافراز در جامعه اسلامي ايران به عنوان الگو و شاخص خدمت، اخلاص در عمل، رفتار و كردار محسوب مي شوند.
وي ادامه داد: ولايتمداري، داشتن بصيرت و مطيع بودن ويژگي مهم بسيجيان است.
جانشين فرمانده سپاه سلمان سيستان و بلوچستان افزود: بسيج به عنوان پايه مستحكم نظام اسلامي اهداف كشور و ملت را حفظ و دنبال مي كند.
وي گفت: دشمنان از حضور بسيجيان و اقتدار اين قشر جان بر كف هراس دارند لذا تلاش مي كنند به نهاد مقدس بسيج ضربه بزنند.
فرمانده ناحيه مقاومت سپاه خاش نيز بيان كرد: فرهنگ و تفكر بسيج به عنوان نقشه راه، كشور را در مقابل توطئه هاي دشمنان حفظ كرده است.
سرهنگ پاسدار محمد مهرجان اظهار داشت: پيروي از راه امام راحل (ره)، رهبري و شهيدان معظم انقلاب اسلامي و حضور هميشگي در صحنه، نقش بسيج را در جامعه با ارزش ساخته است.
امامان جمعه شيعه و سني و فرماندار شهرستان خاش نيز در اين اجتماع از نقش و تاثير فعاليت بسيجيان در عرصه هاي مختلف تجليل و از بسيج به عنوان سد نفوذ ناپذير و مستحكم در مقابل تهاجم هاي نظامي، فكري، انديشه اي، علمي و فرهنگي ياد كردند.
اجتماع بزرگ شكوه ايستادگي به مناسبت پنجم آذر سالروز تشكيل بسيج با حضور پرشور بسيجيان در سرسراي ورزشي شهداي گمنام شهرستان خاش برگزار شد.
در اين اجتماع از خانواده معظم شهدا و بسيجيان نمونه شهرستان خاش با اهداي لوح سپاس و هدايا تجليل شد.
خاش در 185 كيلومتري جنوب زاهدان مركز سيستان و بلوچستان واقع شده است.
7310/3042/6081