عزم جدی مازندران برای واگذاری پروژه های عمرانی نیمه تمام به بخش خصوصی

ساری - ایرنا - استاندار مازندران خواستار تشكیل ستاد ساماندهی طرح های نیمه تمام در دستگاههای اجرایی مازندران شد و گفت : عزم ما برای واگذاری پروژه های عمرانی نیمه تمام به بخش خصوصی جدی است.

جلسه واگذاری طرح های نیمه تمام ورزشی مازندران با حضور ربیع فلاح استاندار مازندران مشاور وزیر ورزش و جوانان ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران و جمعی از مدیران روز پنجشنبه در استانداری مازندران تشكیل شد .
در این جلسه استاندار مازندران طی سخنانی ضرورت بهره گیری از بخش خصوصی و خیرین را برای تكمیل طرح های نیمه تمام عمرانی برشمرد و گفت : با وجود اعتبارات موجود تكمیل این طرح های نیمه تمام سالها طول می كشد و باید ساز و كاری را تعریف كرد تا از سرمایه های بخش خصوصی در اتمام این پروژه ها استفاده كرد .
وی تاكید كرد : باید یكی از ملاكهای ارزیابی مدیران ما بهره گیری آنان از ظرفیت بخش خصوصی و واگذاری طرحهای نیمه تمام به آنان باشد .
وی خواستار تشكیل ستاد ساماندهی طرح های نیمه تمام در دستگاههای اجرایی مازندران شد و گفت : عزم ما برای واگذاری پروژه های عمرانی نیمه تمام به بخش خصوصی جدی است و انتظار داریم در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز طرح و برنامه جامع برای تحقق این امر ارائه شود .
مقام عالی دولت در استان ادامه داد : تا پایان سال در راستای سیاست دولت و نیازهای استان تلاش شود تا زمینه مشاركت بخش خصوصی برای تكمیل طرح های نیمه تمام فراهم گردد.
فلاح بهره گیری از ظرفیت 1000 میلیارد تومانی انبوه سازان مازندران را یادآور شد و گفت : در حوزه تربیت بدنی الان 106 پروژه ورزشی در استان نیمه تمام است و میانگین پیشرفت 48 درصدی دارد و اتمام این پروژه ها مدتها طول می كشد چه بهتر كه این طرحها شناسایی و برای تكمیل به بخش خصوصی واگذار شود .
در ادامه این جلسه در مورد نحوه واگذاری 5 طرح نیمه تمام ورزشی در استان بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی گرفته شد.ك/1
6097