بررسی مشكلات هفت شركت تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مازندران

ساری - ایرنا- جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار مازندران و با شركت مدیران بانكها ،جمعی از مدیران كل و روسای دستگاههای اجرایی و صاحبان شركتها و تولیدگران در استانداری مازندران تشكیل شد.

در این جلسه ربیع فلاح برگزاری منظم جلسات ستاد و اجرای مصوبات را خواستار شد و گفت : برگزاری 122 جلسه شهرستانی ستاد رفع موانع تولید با 211 مصوبه اجرا شده می تواند زمینه رفع مشكلات را فراهم كند.
وی تاكید كرد : در زمینه مصوبات اجرا نشده ستاد تسهیل در شهرستانهای استان پیگیری لازم صورت گرفته تا زمینه اجرای آن فراهم گردد .
وی تاكید كرد : ستاد تسهیل و رفع موانع تولید فرصت ارزشمندی برای بررسی مشكلات واحدهای تولیدی استان است و از این ظرفیت برای رشد تولید و افزایش اشتغال باید استفاده شود .
در ادامه این جلسه مشكلات واحدهای تولیدی مزدستان شهرك صنعتی بشل ، شركت گله داران گاو میش شمال شیرنوشان شهرك صنعتی جویبار ، گروه صنعتی آب بند ، مجتمع تولیدی قطعات بتنی ایمان در شهرك صنعتی بهشهر ، شركت روزآمد برتر شهرك صنعتی آتشبندان محمود آباد ، شركت حقیقت كلاردشت و شركت ایران ایگنیشن با حضور مدیران و مسئولان شركتهای مذكور مورد بررسی قرار گرفت و در جهت برون رفت مشكلات آنان تصمیماتی گرفته شد.ك/1
6097