مزار شهداي گلگون كفن شهرستان انزلي گلباران شد

انزلي - ايرنا - در آخرين روز از هفته بسيج با نام بسيج ، ايثار و شهادت مزار شهداي سرافراز شهرستان انزلي با حضور اقشار مختلف مردم عطرافشاني و گلباران شد.

به گزارش عصر پنجشنبه خبرنگار ايرنا، طي مراسمي با حضور امام جمعه انزلي، فرماندار، فرماندهان و نيروهاي سپاه، بسيج، ارتش ، درياباني ، نيروي انتظامي ، نماينده مردم انزلي در مجلس شوراي اسلامي ،مسئولان شهرستان و خانواده هاي معظم شهدا، جانبازان و ايثارگران و همچنين اقشار مختلف مردم، با نثار گل و فاتحه به مقام والاي شهيدان اداي احترام شد.
امام جمعه انزلي در اين مراسم با اشاره به تقارن هفته بسيج و نيروي دريايي با اربعين حسيني اظهار كرد:امروز نيروهاي دفاعي و فداكار جمهوري اسلامي اعم از بسيج ،ارتش و سپاه در كنار قبور مطهر شهدا و همرزمان و مبارزان خود گرد آمده اند كه بگويند ما نيز با شماييم و در مسير شما گام نهاده ايم.
حجت الاسلام والمسلمين سيد عبدالجواد شمس الدين افزود: ما در اين مكان مقدس از شهدا مي خواهيم كه در جوار رحمت الهي براي ما و نظام مقدس جمهوري اسلامي و نيروهاي مسلح مدافع اين نظام دعا كنند .
وي تصريح كرد: نيروهاي مسلح تا آخرين لحظه براي دفاع از ارزش ها و كيان اسلامي و حركت در مسير ولايت مداري و استكبارستيزي، ثابت قدم بوده و درنهايت با پيروزي و شهادت در راه خدا و قرارگرفتن درجوار رحمت الهي به شما شهيدان ملحق خواهند شد.
شهرستان انزلي 408 شهيد به انقلاب اسلامي و دفاع از ميهن هديه كرده است.ك/2
6030/2007