همايش بزرگ بسيجيان عاشورايي ملاير برگزار شد

ملاير- ايرنا- همايش بزرگ چهار هزار نفري بسيجيان عاشورايي ملاير همزمان با پنجم آذرماه سالروز تشكيل بسيج مستضعفان در سالن الغدير اين شهر برگزار شد.

به گزارش ايرنا فرمانده سپاه ناحيه ملاير روز پنجشنبه در اين همايش گفت: طبق فرموده هاي امام راحل(ره) اگر بر كشوري نواي دلنشين تفكر بسيجي طنين انداز شود، چشم طمع دشمنان از آن دور خواهد شد و امروز 36 سال از تاسيس بسيج به امر امام راحل(ره) مي گذرد.
سرهنگ مصطفي رستمي اظهار كرد: هم اكنون دشمن با فتنه نفوذ دنبال توطئه است و طمع كرده به نظام اسلامي ما ورود پيدا كند، اما دشمنان بايد بدانند كه بسيج پشتوانه انقلاب اسلامي است و مدافع انقلاب و اسلام است.
وي افزود: تا بسيج و تفكر بسيجي هست و تا زمانيكه شما بسيجيان در صحنه هستيد، اين انقلاب را هيچ آسيبي تهديد نمي كند و طبق تاكيدات مقام معظم رهبري بسيجي بايد همواره در ميدان بماند تا فضيلت هاي اصلي انقلاب زنده بماند.
وي با بيان اينكه قوام و دوام انقلاب به بسيج وابسته است، بيان كرد: همانگونه كه مقام عظمي ولايت بيان كردند انكار بسيج انكار بزرگترين ضرورت و مصلحت براي كشور است و بي احترامي به بسيج، نابخردانه و يا خائنانه است.
سرهنگ رستمي بسيج را مايه عزت و آبروي انقلاب دانست و گفت: اگر امروز در دنيا پرآوازه ايم، به دليل حضور بسيج و تفكر بسيجي است و بسياري از موفقيت ها و پيشرفت هاي كشور مرهون تفكر بسيج است.
وي خاطرنشان كرد: هر حزب و جناحي امروز بايد به بسيج احترام بگذارد و كسانيكه بسيج را به تندروي و افراط متهم مي كنند، در واقع پروژه نفوذ دشمن را تكميل كرده اند و بايد بدانند كه بسيج جزء خاكريزهاي مستحكم است و نبايد آن را سست كرد.
فرمانده سپاه ناحيه ملاير اظهار كرد: طبق تاكيدات مقام معظم رهبري امروز نفوذ جرياني از نفوذ فردي خطرناك تر است و نفوذ جرياني شبكه سازي در داخل ملت به وسيله پول و ساير جاذبه ها با هدف تغيير باورها، آرمان ها، نگاه ها و سبك زندگي است كه آغاز آن نخبگان، تصميم سازان و تصميم گيران هستند.
سرهنگ رستمي تاكيد كرد: اگر مسئولان نظام از فرمايشات امام راحل(ره) و رهبري درباره بسيج و از شما بسيجيان غافل شوند، در عذاب دوزخ خواهند سوخت، چرا كه بسيج لشگر مخلص خداست و دفتر تشكيل آن را همه مجاهدان از اولين تا آخرين امضا كرده اند.
همايش بزرگ چهار هزار نفري بسيجيان عاشورايي ملاير روز پنجشنبه با حضور سعيد جليلي عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام ، مسئولان شهرستان، بسيجيان، پايگاه هاي مقاومت بسيج و گردان ها، خانواده هاي معظم شهدا، ايثارگران و جانبازان و يادگاران هشت سال دفاع مقدس در سالن سه هزار نفري الغدير ملاير برگزار شد.
شهرستان ملاير با دارا بودن جمعيتي بالغ بر 300 هزار نفر در جنوب شرقي استان و 75 كيلومتري شهر همدان واقع شده است.
7528/6993