۵ آذر ۱۳۹۴،‏ ۱۸:۰۲
کد خبر: 81855346
۰ نفر
همايش بزرگ بسيجيان گلپايگان برگزار شد

اصفهان-ايرنا- همايش بزرگ بسيجيان شهرستان گلپايگان روز پنجشنبه با عنوان شكوه ايستادگي برگزار شد.

به گزارش ايرنا، در اين همايش بيش از دو هزار و 500 بسيجي گلپايگان در مصلاي نماز جمعه اين شهرستان، اقتدار و آمادگي خود را براي مقابله با هرگونه توطئه و نفوذ دشمن به نمايش گذاشتند.
در اين مراسم، وزير پيشين اطلاعات طي سخناني با گراميداشت هفته بسيج گفت: بسيج، مجموعه ارزشي نظام است كه با تيز بيني حكيمانه امام خميني(ره) در بدنه نظام اسلامي شكل گرفت تا بتواند در اداره و پيشبرد كشور و مقابله با توطئه هاي استكبار و حفظ دستآوردهاي نظام جمهوري اسلامي تلاش كند.
حجت الاسلام و المسلمين حيدر مصلحي با اشاره به بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامي در 14 خرداد سال جاري در جمع فرماندهان بسيج درباره نفوذ موردي و نفوذ شبكه اي و جرياني» اظهاركرد: سخنان ايشان نقطه عطفي در انقلاب اسلامي است و بسجيان بايد راه امام شهدا و مقام معظم رهبري را ادامه دهند و در زمينه مسايل كشور بي تفاوت نباشند و با حساسيت توطئه دشمن را رصد خنثي كنند.
مشاور عالي نمايندگي ولي فقيه در سپاه افزود: استكبار جهاني به خصوص آمريكا درتلاش است به اهداف پروژه نفوذ جامعه عمل بپوشاند.
وي با اشاره به اهداف دشمن در فتنه سال 88 و بابيان اينكه دشمن با استفاده از شبكه هاي ماهواره اي، مجازي و نفوذي در صدد ايجاد فتنه هاي ديگري است بر لزوم هوشياري همگان براي حفظ دستآوردهاي انقلاب اسلامي و خنثي كردن هرگونه توطئه دشمن با تاسي به رهنمودهاي مقام معظم رهبري تاكيد كرد.
حجت الاسلام مصلحي با قدرداني از حضور بسيجيان و قشرهاي مردم و مسئولان شهرستان گلپايگان در اين مراسم، اظهار كرد: بسيجيان با درس آموزي از امام حسين (ع) و نهضت عاشورا راه شهدا و ولايت فقيه را براي حفظ و تداوم جمهوري اسلامي همواره طي مي كنند.
فرمانده سپاه ناحيه گلپايگان نيز با گراميداشت هفته بسيج گفت:اين نهاد انقلابي در همه عرصه هاي نظام اسلامي هر روز بالنده تر از گذشته به حركت پويا و انقلابي خود با ولايتمداري ادامه مي دهد.
سرهنگ محمد اسماعيل عليشاهي با قدرداني از تجمع بزرگ بسيجبان شهرستان گلپايگان به مناسبت فرا رسيدن سي و ششمين سالگرد تشكيل بسيج مستضعفين به فرمان حضرت امام خميني (ره)، گفت: اكنون 42 درصدد از جمعيت حدود 90 هزار نفري شهرستان گلپايگان در 160 رده مقاومت بسيج در اين شهرستان سازماندهي شده اند.
همچنين در اين آيين از 38 نفر از بسيجيان فعال شهرستان گلپايگان با لوح سپاس تجليل شد.
شهرستان گلپايگان در 180 كيلومتري شمال غرب اصفهان قرار دارد.
ت/7138/ 2093 /1596