جانشين ناحيه بسيج دهاقان: بصيرت، كليد واژه مبارزه در جهان معاصر است

سميرم، اصفهان- ايرنا- جانشين فرماندهي ناحيه مقاومت بسيج سپاه دهاقان گفت: كليدواژه محوري و كانوني آگاهي بخشي و بيدارگري در جهان معاصر، بصيرت است.

به گزارش ايرنا، سرگرد پاسدار هوشنگ نوابي روز پنجشنبه در مراسم رونمايي از نرم افزار 'لاله هاي خاكي' با اشاره به اينكه شرايط امروز انقلاب، سخت است و نسبت به رشد آن، تهديدات هم بيشتر شده است، خاطر نشان كرد: همين انقلاب و ابعاد وسيعش عامل خيزش ها و بصيرت انقلابيون عالم شده است.
وي با بيان اينكه دشمن همه راه ها و توطئه ها را براي سقوط انقلاب امتحان كرده است، اضافه كرد: ما هم اكنون در جهاد اكبر هستيم و سلاح رزم در اين جهاد بزرگ، بصيرت و هوشمندي است.
اين مسوول نظامي، شناخت حق و باطل را از اولين گام بصيرت برشمرد و افزود: حق و باطل قابل جمع نيستند و اگر بخواهيم منحرف نشويم بايد حق را بشناسيم تا در مواقع لزوم راه را اشتباه نرويم.
سرگرد نوابي، شناخت اصل حق و باطل را دومين لايه و مرحله بصيرت دانست و خاطرنشان كرد: شخصيت هاي تاريخي از جمله 'زُبير' دام هاي دشمن را در جدايي از حق مي دانستند و عدالت حضرت علي عليه السلام باعث شد زبير در جبهه مقابل حق قرار بگيرد.
جانشين فرمانده ناحيه مقاومت بسيج دهاقان، آشنايي از نقشه حق و باطل، نقش فعال هر مؤمن در صحنه و توانايي ارشاد ديگران را از مراحل ديگر داشتن بصيرت عنوان كرد و گفت: امروز بايد با سلاح بصيرت به جنگ دشمن رفت و كليد واژه اي كه رهبر فرزانه انقلاب بارها در سخنراني ها براي توجه به آن اشاره كرده اند، همين است.
وي نعمت ولايت را بزرگترين هديه الهي دانست و تصريح كرد: امام خميني رحمه الله عليه با انقلاب از چهره اسلام غبارروبي كرد و مردم را به وحدت در راه اسلام فراخواند و امروز بعد از سي و هفت سال، انقلاب اسلامي، محور مقاومت در دنيا شده است.
بسيجيان پايگاه شهداي روستاي دِزّج از توابع شهرستان دهاقان ايده ساخت نرم افزار لاله هاي خاكي را مطرح و هم اكنون اولين نسخه آن را در مراسم پنجم آذر و روز تشكيل بسيج مستضعفين رونمايي كردند.
اين نرم افزار داراي قابليت هايي از جمله جستجوي پيشرفته بر اساس متن و علاقمندي ها، تنظيمات حرفه اي و امكان اشتراك گذاري در همه برنامه ها و شبكه هاي اجتماعي، كپي كردن متن در نرم افزار، تماس با ما و وصيتنامه شهيد، عكس و… است.
شهرستان دهاقان در 90 كيلومتري جنوب اصفهان واقع شده است.
7147/ت/6027