جانشين فرمانده سپاه قم: عزت و اقتدار نظام به بركت خون شهيدان به دست آمده است

قم ـ ايرنا ـ جانشين فرمانده سپاه امام علي بن ابيطالب(ع) قم گفت: اين همه عزت و اقتدار در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به بركت خون شهيدان و ولايتمداري ملت غيور كشورمان به دست آمده است.

به گزارش ايرنا، سرهنگ رضا حافظي، عصر پنجشنبه در مراسم غبارروبي و عطرافشاني مزار شهداي هشت سال دفاع مقدس به مناسبت هفته بسيج افزود: امروز عشق و وفاداري به آرمان ها و ارزش هاي اسلامي و انقلابي در جامعه و در ميان قشرهاي مختلف مردم و نيروهاي بسيجي موج مي زند.
وي در ادامه اظهار داشت: امروز به بركت حضور نيروهاي ارزشي و بسيجي در استان قم، هر اقدام ضد دين و ضد انقلاب در استان در نطفه خفه خواهد شد.
وي گفت: اگر دشمنان و بدخواهان در انديشه تعرض به شهر و كشور ما باشند و بخواهند كوچكترين حركت ضد امنيتي در قم انجام داده و آرامش ما را برهم بزنند، به طور حتم از ميان خواهند رفت و نقشه شوم آنها خنثي مي شود.
جانشين فرمانده سپاه علي بن ابيطالب(ع) افزود: در حال حاضر بيش از 320 هزار بسيجي از قشرهاي مختلف در 320 پايگاه مقاومت بسيج و 80 گردان در استان قم ساماندهي شده اند.
حافظي در پايان با بيان اينكه ما هيچ گاه از مسير بالنده انقلاب اسلامي برنخواهيم گشت و با عزت و اقتدار در اين صراط مستقيم گام برمي داريم، تصريح كرد: امروز بسيج بين المللي در حال شكل گرفتن است و نيروهاي بسيجي توانسته اند در عراق و سوريه و لبنان در برابر تكفير و تروريست به خوبي ايستادگي كنند.
مراسم غبارروبي و عطرافشاني مزار شهداي هشت سال دفاع مقدس به مناسبت هفته بسيج با حضور گسترده بسيجيان استان قم در گلزار شهداي علي بن جعفر(ع) برگزار شد و طي آن جمع زيادي از زنان و مردان بسيجي از قشرهاي مختلف با اهداي گل به قبور مطهر شهدا و قرائت فاتحه نام و ياد شهداي هشت سال جنگ تحميلي را گرامي داشتند.
پنجم آذرماه سالروز تشكيل بسيج مستضعفان به فرمان امام راحل(ره) است. ك/3
8146 / 1175