معاون استاندار اصفهان: نهال بسيج رو به رشد است

سميرم، اصفهان- ايرنا- معاون امور عمراني استانداري اصفهان گفت: نهال بسيج رو به رشد است و با حضور جوانان متدين شاهد تنومندي روزافزون اين نهاد انقلابي هستيم.

به گزارش ايرنا، محمد علي طرفه روز پنجشنبه در آيين معارفه شهردار دهاقان افزود: فرهنگ بسيجي به عنوان فعاليت ايثارگرانه در همه زمينه هاست و توسعه بسيج در عرصه همه فعاليت هاي عمراني چشمگير است.
وي اضافه كرد: بسيجيان سربازاني هستند كه همواره براي سازندگي و توسعه كشور در همه ابعاد مي كوشند و هيچ چشمداشتي از هيچ نهاد و سازماني ندارند.
نماينده مردم شهرستان هاي دهاقان و شهرضا در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين آيين، تخصيص اعتبار و توجه بيشتر استانداري به شهرداري دهاقان را خواستار شد.
عوض حيدرپور با اشاره به نياز شهرداري هاي شهرهاي كوچك و غيرصنعتي به منابع دولتي بيشتر خاطرنشان كرد: هر چقدر شهرداري ها توانمندتر باشند چهره و مبلمان شهرها نيز زيباتر و منظم تر خواهد بود.
بازسازي و ترميم قنوات، تكميل طرح هاي عمراني، توجه به اعتبارات ستاد بحران شهرستان و اصلاح كربندي جاده اصلي دهاقان از جمله خواسته هاي مسوولان محلي از مديران استاني بود كه در اين جلسه حضور داشتند.
در اين جلسه از زحمات محمد مقدم فر شهردار سابق قدرداني و علي عطايي عطاآبادي به عنوان شهردار جديد شهر دهاقان منصوب شد.
شهرستان دهاقان با افزون بر 36 هزار جمعيت در 90 كيلومتري جنوب غرب اصفهان واقع شده است.
ت/7147/6027