۵ آذر ۱۳۹۴،‏ ۱۷:۱۳
کد خبر: 81855290
۰ نفر
شجره طيبه بسيج ريشه ديني و قرآني دارد

كرمانشاه - ايرنا - مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه نبي اكرم (ص) استان كرمانشاه گفت: سند افتخار بسيج را خداوند در آيات قرآن كريم بيان فرموده و اقدام امام راحل در تاسيس و تشكيل شجره طيبه بسيج ريشه ديني و قرآني دارد.

به گزارش خبرنگار ايرنا حجت الاسلام غلامرضا گودرزي روز پنجشنبه در تجمع بزرگ بسيجيان سنقروكليايي افزود: امروز مستكبرين عالم در تلاش هستند تا برجسته ترين صفت انقلاب اسلامي ايران را كه استكبارستيزي است حذف كنند و با ايجاد توطئه ها، دين و آيين ملت ما را مورد تهديد قرار داده اند و موجب رنج و سختي براي مردم شده اند.
وي اظهار داشت: استكبار جهاني و اين آسيب ديدن ها و رنجها، هيچ گاه نمي تواند مانع ادامه مسير انقلاب اسلامي ايران شود.
مسئول نمايندگي ولي فقيه سپاه نبي اكرم (ص) كرمانشاه تسليم نشدن در برابر دشمن را از صفات برجسته بسيج عنوان كرد و گفت: بسيج هيچ گاه اجازه ورود دشمن را به دين و ايمانش نمي دهد و توفيق نفوذ را از دشمن مي گيرد.
حجت الاسلام گودرزي با بيان اينكه تمامي اقشار ملت ايران بسيجي هستند و درس آزادگي را از مكتب امام حسين (ع) آموخته اند گفت: خداوند وعده پيروزي حكومت ديني و شكست طاغوت را داده است به شرطي كه حركت در مسير انقلاب اسلامي با تبعيت از ولايت فقيه و رهبري و همراه با وحدت كلمه باشد.
سرهنگ صمد محمدي فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سنقروكليايي هم گفت: رمز پيروزي ملت ما شناخت مكتب امام حسين(ع) و پيروي محض از ولايت مطلقه فقيه، اجراي منويات مقام معظم رهبري در بي اثر كردن تحريمها با اجراي اقتصاد مقاومتي، حفظ يكپارچگي مبارزه با استكبار جهاني و مسدود كردن راه نفوذ و و حفاظت از بيت المال است.
در ادامه اين مراسم كه با حضور معاون فرماندار و ساير مسئولان برگزار شد با اهدا هدايايي از تعدادي از خانواده هاي معظم شهدا قدرداني شد.
حضور مسئولان و بسيجيان در مزار شهداي شهرستان و غبار روبي و عطرافشاني و اداي احترام با قرائت فاتحه بر مزار اين عزيزان از ديگر برنامه هاي آخرين روز از هفته بسيج بود.
1446/8066