معاون پدافندغیرعامل كشور: مشكلات فرهنگی كشور با كمك بسیج حل می شود

كاشان- ایرنا- معاون اطلاعات عملیات سازمان پدافند غیرعامل كشور گفت: بسیاری از مشكلات فرهنگی كشور با كمك و به دست بسیجیان قابل حل و فصل است.

به گزارش ایرنا، سردار محمدحسن منصوریان روز پنجشنبه در همایش بزرگ بسیجیان اردستان افزود: استكبار جهانی تلاش دارد با ترفندهای مختلف در كشور نفوذ و اهداف شوم خود را اجرایی كند.
وی افزود: دشمن قصد دارد جنگ نیابتی را به داخل كشور بكشاند و داعش را در ایران وارد كند، اما ایران محل شیران است و بسیجیان با تمام قدرت در مقابل آنان خواهند ایستاد.
منصوریان با بیان اینكه بسیج نباید نسبت به حوادث و اتفاقات كشور بی تفاوت باشد، افزود: با توجه به تهدیدات موجود یك بسیجی باید دژ مستحكمی در مقابل دشمنان نظام اسلامی باشد.
وی گفت: امروز اگر ما بسیجی و بازوی مسلح ولایت فقیه هستیم و زیر پرچم ولایت سینه می زنیم، یك اتفاق نیست بلكه خداوند ما را انتخاب كرده است.
منصوریان، دغدغه مقام معظم رهبری در خصوص نفوذ دشمن را عملكرد نامطلوب برخی در داخل دانست و در ادامه از فضای مجازی به عنوان عنصری نامطلوب یاد كرد و از بسیجیان خواست مواظب ترفندهای دشمن از طریق فضای مجازی باشند و خود را درگیر بسترهای این فضا نكنند.
معاون اطلاعات امنیت پدافند غیرعامل كشور با برشمردن دخالت ها و جنایات آمریكا قبل و بعد از انقلاب اسلامی گفت: استكبار ستیزی از ویژگی های بارز بسیجیان است و طبق قوانین اسلامی باید با كسانی كه تكبر می ورزند، باید مبارزه كنیم.
وی استكبار ستیزی را از بعد سیاسی، اجتماعی، عقلایی و منطقی و رفتاری یادآور شد و افزود: هیچ منطق و عقلی عقب نشینی در مقابل استكبار را نمی پذیرد، لذا اگر سست شویم دشمن با تمام توان به مقابله با ما برخواهد خواست.
7431/6021 /1596