مردم در انتخابات به كساني راي دهند كه در خط امام و رهبري باشند

مهاباد- ايرنا- مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه شهداي آذربايجان غربي گفت:مردم در انتخابات پيش رو بايد كساني را انتخاب كنند كه در مسير گفتمان انقلاب اسلامي و در خط امام و رهبري بوده و خود را به حفظ و حراست از دستاوردهاي انقلاب اسلامي و ولايت فقيه متعهد مي دانند.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام محمد مهدي مهدوي روز پنجشنبه در همايش بزرگ شكوه ايستادگي كه با حضور بيش از پنج هزار نفر از بسيجيان شهرستان تكاب به مناسبت هفته بسيج و سالروز تشكيل بسيج مستضعفين در مجموعه ورزشي شهداي ورزشكار اين شهرستان برگزار شد، با بيان اينكه مردم در انتخابات حساس پيش رو بايد به كساني راي دهند كه از فتنه 88 و حوادث آن تبري جسته اند ،افزود: فتنه گران در سال 88 به اسلام، انقلاب و نظام خيانت بزرگي كردند.
وي با بيان اينكه خيانتي كه در سال 88 به نظام شد در دوران دفاع مقدس نيز حتي رخ نداده بود، اضافه كرد: فتنه گران به مقدسات و گفتمان انقلاب و آرمان هاي امام خميني(ره) با نوشتن مقالاتي جسارت و توهين كردند و ملت ايران بايد اين شاخص ها را در انتخابات آينده مدنظر قرار دهند.
حجت الاسلام مهدوي گفت: ملت ايران بايد در انتخابات آينده مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري هوشيار و مراقب باشند تا به كساني راي ندهند كه آب به آسياب دشمنان نظام مي ريزند.
وي افزود: مردم بايد كساني را انتخاب كنند كه در مسير گفتمان انقلاب اسلامي و در خط امام و رهبري و معتقد به اصول و اهداف انقلاب بوده و خود را به حفظ و حراست از دستاوردهاي انقلاب اسلامي و ولايت فقيه متعهد مي دانند.
حجت الاسلام مهدوي با اشاره به مسئله نفوذ كه بارها از سوي مقام معظم رهبري هشدار داده شده، ادامه داد: دشمنان نظام در حال طراحي نفوذ فردي و شبكه اي به حوزه هاي مختلف فرهنگي و سياسي و امنيتي كشورمان هستند كه در اين زمينه هوشياري و اتحاد در داخل كشور امري ضروري است.
وي بيان كرد: پيروي از گفتمان متعالي امام راحل و مقام معظم رهبري، كشور را به سمت پيشرفت و آرامش برده است و در اين برهه حساس نيز وظيفه و رسالت خطير بسيج حفظ و حراست از دستاورد هاي انقلاب اسلامي و صيانت از كيان كشور و ايستادگي در برابر توطئه نفوذ است.
نماينده ولي فقيه در سپاه شهداي آذربايجان غربي همچنين با تبريك هفته بسيج و گراميداشت ياد و خاطره شهداي انقلاب اسلامي، حفظ و صيانت از انقلاب و تداوم راه امام راحل و شهدا را دو رسالت مهم بسيج در عصر كنوني برشمرد و گفت: حراست و حفاظت از انقلاب اسلامي كه بر پايه مباني دين مبين اسلام و با خون صدها هزار شهيد تاكنون تداوم يافته اصلي ترين وظيفه بسيجيان است كه در اين راستا بايد همواره پيروي از منويات مقام معظم رهبري را در دستور كار خود قرار دهند.
حجت الاسلام مهدوي با بيان اينكه بسيج در برابر زياده خواهان و متجاوزاني كه بخواهند نگاه غضب آلود به ايران اسلامي داشته باشند با قدرت تمام ايستاده است، افزود: استكبار جهاني و نظام سلطه با شيوه ها و ابزارهاي مختلف در تلاش هستند تا به انقلاب اسلامي و صفوف متحد و بهم پيوسته امت اسلامي ضربه بزنند اما بسيجيان با تاسي از انديشه هاي امام خميني (ره) اين اجازه را به آنها نخواهد داد.
وي اضافه كرد: ايجاد تفرقه و اختلاف بين امت اسلامي و فرقه ها و مذاهب مهمترين حربه دشمن در عصر كنوني در مبارزه با كشورهاي اسلامي است كه براي خنثي كردن اين توطئه شوم همه بايد مراقب و هوشيار باشند.
وي با تاكيد بر لزوم اتحاد و انسجام بين آحاد ملت اظهار كرد: هدف دشمنان از تشكيل و تقويت گروه هاي تكفيري و افراطي، ضربه زدن به امت اسلامي و ارائه چهره غير واقعي از اسلام عزيز و سلطه بر مسلمانان است.
حجت الاسلام مهدوي با بيان اينكه اسلام هراسي و توهين به مقدسات از حربه هاي نظام سلطه براي ايجاد اختلاف در ميان امت اسلامي است، اضافه كرد: امروز بايد بسيجيان و اقشار مختلف مردم مراقب توطئه هاي دشمنان اسلام و انقلاب اسلامي بوده و با هوشياري و حفظ وحدت در مقابل آنها بايستند.
شركت كنندگان در اين همايش ضمن تجديد ميثاق با آرمان هاي امام خميني (ره) و انقلاب اسلامي ياد و خاطره شهداي دوران دفاع مقدس را نيز گرامي داشته و با سر دادن شعارهايي تبعيت خود از فرامين مقام معظم رهبري را اعلام كردند.
بسيجيان حاضر در اين همايش در ادامه با سر دادن شعارهايي مانند «مرگ بر آمريكا » و «مرگ بر اسراييل» انزجار خود را از استكبار جهاني و جنايات رژيم صهيونيستي بيان كردند.
فرماندار، مديران ادارات، مسئولان دستگاه هاي اجرايي، فرماندهان و نيروهاي نظامي و انتظامي، ايثارگران، خانواده هاي معظم شهدا و اقشار مختلف مردم در اين همايش حضور داشتند.
بيش از 80 برنامه مختلف در طول هفته بسيج در شهرستان تكاب برگزار شد.
از 29 آبان تا 5 آذرماه هرسال به نام هفته بسيج نامگذاري شده است.
شهرستان تكاب با 78 هزار نفر جمعيت در جنوب استان آذربايجان غربي واقع شده است .
7514/6185/2093 /1596