برخورد ميني بوس با حفاظ جاده در محور فلاورجان اصفهان 16مصدوم برجا گذاشت

اصفهان- ايرنا- 16 نفر براثر برخورد يك دستگاه ميني بوس با حفاظ هاي بين جاده در محور فلاورجان اصفهان(مقابل اشترجان) مصدوم و راهي بيمارستان شدند.

مدير حوادث و فوريت هاي پزشكي استان اصفهان عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت: اين حادثه ساعت 8 و 49 دقيقه صبح امروز رخ داد و سه واحد امدادي اورژانس پيش بيمارستاني به همراه شش تكنسين و يك واحد امدادي از هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.
غفور راستين افزود: حادثه ديدگان 11 مرد، چهار زن و يك كودك بودند كه پس از دريافت خدمات درماني اوليه از عوامل اورژانس، توسط واحدهاي امدادي به بيمارستان هاي شهداي لنجان، امام خميني(ره) فلاورجان و شهيد مطهري فولادشهر منتقل شدند.
شهرستان فلاورجان در 15 كيلومتري غرب اصفهان قرار دارد.
شب گذشته نيز بر اثر برخورد سه دستگاه كاميون، تريلي و اتوبوس با يكديگر در جاده ورنامخواست - سفيد دشت از شهرستان لنجان سه تن كشته و 27نفر مصدوم شدند.
هر سه كشته شده اين حادثه رانندگان اتوبوس، تريلي و كاميون بودند.
آمار مصدومان اين حادثه به تفكيك جنسيت نيز 18 مرد و 9 زن است.
رييس پليس راه استان اصفهان عصر امروز در گفت و گوي تلفني با خبرنگار ايرنا در باره دلايل وقوع اين دو حادثه رانندگي گفت: در حادثه شب گذشته، يك دستگاه اتوبوس حامل زائران خميني شهري كه از اصفهان به سمت چهارمحال و بختياري و خوزستان در حركت بود با يك دستگاه تريلي اعزامي از سفيددشت به صورت رخ به رخ تصادف و همزمان يك دستگاه كاميون هم مسير با اتوبوس نيز با تريلي برخورد كرد.
سرهنگ رضا رضايي با بيان اينكه هم اكنون 22 مصدوم اين حادثه از بيمارستان مرخص شده و تنها پنج نفر بستري هستند، دليل وقوع اين حادثه را سبقت غيرمجاز اتوبوس اعلام كرد.
وي همچنين در باره حادثه برخورد ميني بوس با حفاظ جاده در محور فلاورجان تصريح كرد: يك دستگاه خودروي پرايد موجب انحراف ميني بوس در اتوبان ذوب آهن - فولادشهر به سمت حفاظ هاي بين جاده شد.
ت/6027/7135