رهبر معظم انقلاب بارها رضايت خود را از عملكرد دولت اعلام كردند

گناباد- ايرنا- يك پيشكسوت سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: رهبر معظم انقلاب بارها رضايت خود را از عملكرد دولت يازدهم اعلام كرده اند.

به گزارش ايرنا، سرهنگ پاسدار حسين خسروي روز پنجشنبه در اجتماع بسيجيان شهرستان گناباد افزود: دولتي كه با راي حداكثري مردم روي كار آمده، دولت همه است و حمايت از آن از نظر شرعي و قانوني وظيفه همگان است.
وي اظهار كرد: وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي اين دولت با روحيه بسيجي در مناطق محروم استان خراسان رضوي خدمات رايگان به مردم ارائه كرد كه اين از نقاط قوت دولت است.
مسئول سابق عقيدتي سياسي لشكر پنج نصر سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: سخنان و جهت گيري هاي جريانهاي سياسي و مسئولان را بايد بر مبناي رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب بسنجيم و تاكيدات معظم له بايد فصل الخطاب ما در بخشهاي مختلف قرار گيرد.
اين هادي سياسي بسيج افزود: رهبري خط قرمز و اصلي ما است و نبايد معظم له را فداي مسائل سياسي و حزبي و انتخاباتي خود كنيم.
وي اظهار كرد: بايد جدا از هرگونه جناح بندي و گرايشهاي سياسي براي اعتلاي آرمانها و اهداف نظام جمهوري اسلامي تلاش كرد.
وي ضمن تاكيد بر ترويج و شناساندن فرهنگ و تفكر بسيجي به مردم گفت: اگر تفكر بسيجي تضعيف شود، همه آحاد مردم و جريانهاي سياسي اعم از اصولگرا و اصلاح طلب متضرر مي شوند.
خسروي افزود: اين فرهنگ و تفكر عزت و تعالي و پيشرفت كشور در ابعاد گوناگون اعم از سياسي، اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي را به همراه داشته است.
وي ادامه داد: به بركت تفكر بسيجي آرمانهاي نظام جمهوري اسلامي بعد از پيروزي انقلاب تاكنون در مقابل ترفندهاي مختلف دشمنان حفظ شده است.
اين پيشكسوت دوران دفاع مقدس افزود: به بركت فرهنگ و تفكر بسيجي امروز نظام جمهوري اسلامي به عزت و افتخار دست يافته بطوريكه رئيس جمهوري روسيه در ابتداي ورود به ايران بدون هيچگونه تشريفات به ديدار رهبر معظم انقلاب رفت.
وي گفت: در نتيجه استقامت و ايستادگي متاثر از تفكر بسيجي، آمريكا و استكبار جهاني با وجود تلاشهاي مختلف نتوانست دولت بشار اسد را در سوريه سرنگون كند و بعد از چند سال مردم اين كشور با راي بيش از 70 درصدي بار ديگر دولت وي را تاييد كردند.
خسروي افزود: فرهنگ و تفكر بسيجي كشور عراق را نيز در مقابل گروههاي تروريستي و داعش حفظ كرده و بيش از يكصد هزار نفر از مردم سوريه با الگو گرفتن از بسيج از كشور خود در مقابل گروههاي تروريستي و قدرتهاي استكباري دفاع مي كنند.
وي خاطر نشان كرد: بسيجيان براي تحقق منويات رهبر معظم انقلاب در عرصه اقتصاد مقاومتي بسيار خوب عمل نمودند و با وجود كمبود اعتبار و امكانات 140 هزار شغل طي سالهاي اخير در كشور ايجاد كردند.
وي گفت: بايد مراقب بود كه گرايش به حزب و يا گروههاي سياسي ما را از درك حقايق غافل نكند و موجب نشود كه دين خود را به دنياي ديگران بفروشيم.
به مناسبت گرامي داشت هفته بسيج 120 برنامه در بخشهاي مختلف در شهرستان گناباد برگزار مي شود.
اول لغايت هفتم آذر ماه به عنوان هفته بسيج نامگذاري شده است.
مركز شهرستان 90 هزار نفري گناباد در 287 كيلومتري جنوب مشهد قرار دارد./2
2095 / 6053