دشمن با گسترش وهابيت قصد مخدوش كردن چهره واقعي اسلام را دارد

نوشهر – ايرنا – مسئول اداره دفاعي معاونت عمليات ستادكل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، گفت : امروز دشمن با گسترش وهابيت و حمايت از داعش درصدد است تا چهره واقعي اسلام را مخدوش كرده و اين دين را منحرف كند.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، سردار مرتضي ميريان روز پنجشنبه در اجتماع بزرگ بسيجيان شهرستان تنكابن افزود : هدف دشمن بوي‍ژه استكبارجهاني ، دامن زدن به جنگ در كشورهاي منطقه است به نحوي كه بتواند محيطي امن براي اسرائيل ايجاد كند و ميان مسلمانان تفرقه بيندازد.
وي ،‌ ادامه داد :‌ با همه اين توطئه هاي دشمن اما ايران اسلامي همچنان محكم و استوار ايستاده و توطئه هاي آنان را يكي پس از ديگري خنثي خواهد كرد.
مسئول اداره دفاعي معاونت عمليات ستاد كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با گراميداشت هفته بسيج ،‌ گفت :‌ بسيج در واقع نشان از عظمت دوران دفاع مقدس حامي و حافظ انقلاب اسلامي و ارزش هاي ديني درتمامي صحنه ها است.
ميريان ، افزود :‌بسيج در حقيقت ايران اسلامي را در برابر همه تهديدهاي عليه نظام اسلامي بيمه كرد و امروزهركس دلداده اهل بيت (ع ) ،‌انقلاب اسلامي و آرمان هاي آن باشد بسيجي واقع است و درنزد خداي متعالي از جايگاه والايي برخورداراست.
وي با اشاره به نقش و اهميت بسيج در نظام اسلامي ،‌ اظهار كرد :بسيج يكي از مؤثرترين عوامل انساني كه از توانمندي و ظرفيت هاي بالايي برخوردار بوده كه توانسته است درهمه عرصه ها منشأ فعالۀيت و خدمات گوناگوني باشد .
ميريان خاطر نشان كرد : آرمان بسيجي شهادت ، سربازي امام زمان و سلامتي رهبر معظم انقلاب است و همه ما بايد در تحقق آن بكوشيم .
وي عزت ، استقلال و سربلندي امروز ايران اسلامي را ريشه در خون شهدا ، رهنمود هاي امام (ره) ، رهبري و حمايت هاي خداوند متعال دانست و گفت :‌ امروز ايران اسلامي مفتخراست كه پرچمدارحق ، عدالت ،مدافع همه مسلمانان و مظلومان در جهان است و در برابر استكبار جهاني با اقتدارايستاده است.
شهرستان تنكابن درغرب مازندران واقع است.ك/2
7513/1602/6097