تجمع شكوه ايستادگي با حضور بسيجيان شهرستان صحنه برگزار شد

كرمانشاه - ايرنا - همزمان با پنجم آذرماه سالروز تاسيس بسيج مستضعفين به فرمان امام راحل در سال 58، تجمع بزرگ بسيجيان باعنوان شكوه ايستادگي با حضور مسئولان و بسيجيان در مجموعه ورزشي آزادي شهر صحنه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ايرنا در اين مراسم كه جمعي از فرماندهان و بسيجيان عضو گردان هاي عاشورا و الزهرا (س) حضور داشتند، بسيجيان با سردادن شعارهاي اين همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده، اي رهبر آزاده آماده ايم آماده، بار ديگر با رهبر معظم انقلاب و شهداي انقلاب اسلامي تجديد بيعت كردند.
در اين مراسم فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه صحنه بسيج را انديشه اي بر پايه عدالت در سراسر جهان براي ظهور بقيه الله (عج) دانست و گفت: با گسترش بسيج توانسته ايم انقلاب خود را به جهان صادر كنيم.
سرهنگ پاسدار عزت الله عظيمي ادامه داد: نيروهاي بسيج در هشت سال جنگ تحميلي در سايه اعتقاد معنوي و ولايت مداري، جانانه ترين دفاع را از كشور داشتند و كارنامه درخشان و الگوي كم نظيري از مقاومت اسلامي را خلق كردند.
وي در ادامه اين مراسم، بسيج را شجره طيبه ماندگار از امام راحل (ره) خواند و گفت: بسيج ولايت مدار و داراي تفكر توحيدي است و در راه جلب رضايت خداوند قدم بر مي دارد.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه صحنه با بيان اينكه بسيج براي دوستان انقلاب مايه خرسندي، اميد و اعتماد و براي بدخواهان و دشمنان سرشار از بيم و هراس است؛ خاطرنشان كرد: تكليف مهم بسيجيان سلحشور هوشياري در برابر تهديدهاي نرم دشمن و حضور فعالانه در سنگر اقتصاد مقاومتي است.
وي با بيان اينكه حضور بسيجيان در عرصه هاي مختلف سبب سربلندي نظام و انقلاب اسلامي است، عنوان كرد: اگر امروز دشمن در ميدان نبردهاي سياسي، فرهنگي، اقتصادي و نظامي در برابر جمهوري اسلامي ايران شكست خورده، به دليل حضور بسيجيان در اين عرصه ها مي باشد.
سرهنگ عظيمي در پايان با بيان اينكه تا زماني كه تفكر بسيجي در كشور اسلامي ايران پابرجاست هيچ گزندي به انقلاب اسلامي وارد نمي شود؛ تصريح كرد: مقاومت و ايستادگي بسيج نشانه كارايي و اهميت آن در مقابل زياده خواهي مستكبران است.
برگزاري نمايش هاي محتلف رزمي توسط بسيجيان ورزشكار از جمله برنامه هاي تجمع بزرگ بسيجيان اين شهرستان بود.
شهرستان صحنه با 77 هزار نفر جمعيت در 55 كيلومتري شرق استان كرمانشاه قرار دارد.
7454/8066