بسيج، گره گشاي مشكلات مختلف كشور است

مهاباد- ايرنا- مشاور عالي فرمانده قرارگاه حمزه سيدالشهداي آذربايجان غربي گفت: ظرفيت هاي گسترده بسيج در عرصه هاي مختلف مي تواند گره گشاي بسياري از مشكلات كشور باشد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، سردار محسن تيموري روز پنجشنبه در اجتماع بزرگ بسيجيان بوكان افزود: بسيج مردمي ترين سازمان دنيا است كه باعث اتحاد اقوام و مذاهب مختلف در ايران اسلامي شده است.
وي برگزاري اجتماع در تمامي نقاط ايران اسلامي را نمايش اقتدار، عظمت و ولايت مداري بسيجيان عنوان كرد و گفت: بسيجيان با حضور خود در عرصه هاي مختلف كشور پايبندي به آرمان هاي انقلاب و رهبري را به اثبات رسانده اند.
سردار تيموري اضافه كرد: بسيجيان با جانفشاني و ايثارگري خود در هشت سال دفاع مقدس و تقديم هزاران شهيد، عزت و سربلندي را براي ايران اسلامي به ارمغان آوردند.
وي گفت: گراميداشت هفته بسيج، پاسداشت ارزش هاي والاي انقلاب اسلامي و انتقال اين ارزش ها به نسل هاي جديد انقلاب است.
سردار تيموري، يكي از ظرفيت هاي بسيج را گره گشايي از مشكلات كشور عنوان كرد و افزود: اين ظرفيت هاي عظيم بسيج بايد در تاريخ ايران ماندگار شود تا دشمنان نتوانند ياراي مقابله با اين ملت دلاور باشند.
اين فرمانده هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: راهبردي ترين هدف دشمنان انقلاب، تعرض به ايران و زير پا گذاشتن ارزش هاي انقلاب است كه حضور بسيج اين توطئه ها را تاكنون خنثي كرده و عقيم گذاشته است.
وي بر حضور گسترده مردم در انتخابات اسفند ماه امسال تاكيد كرد و افزود: حضور گسترده مردم در انتخابات باعث تشكيل مجلسي قدرتمند خواهد بود و اين امر همگرايي قومي و مذهبي را در كشور به دنبال خواهد داشت.
وي با اشاره به فعاليت گروه هاي تكفيري در منطقه خاورميانه اضافه كرد: جريان هاي تكفيري و شكل گيري گروه هاي مختلف در منطقه بالاترين ضربه را به بهانه دين به اسلام وارد مي كنند.
در پايان اين همايش كه با حضور گسترده بسيجيان اين شهرستان و جمعي از مسئولان اجرايي برگزار شد از بسيجيان نمونه بوكان با اهداي لوح تقدير تجليل به عمل آمد.
شركت كنندگان در اين همايش در پايان با حضور در مزار شهداي هشت سال دفاع مقدس بوكان ضمن غبارروبي و عطر افشاني مزار شهدا بار ديگر با آرمان هاي والاي انقلاب اسلامي تجديد پيمان كردند.
شهرستان بوكان با 225 هزار نفر در جنوب آذربايجان غربي قرار دارد.
7510/3020/6185/2093