فرمانده سپاه سيدالشهدا(ع): بسيج طلاب نقش كليدي در مقابل نفوذ دشمن دارد

شهرري ـ ايرنا ـ فرمانده سپاه سيدالشهدا(ع) استان تهران با اشاره به تاكيدات رهبر معظم انقلاب براي مقابله با نفوذ دشمن در ابعاد مختلف گفت: بسيج طلاب روحانيون نقش كليدي در مقابل نفوذ دشمن دارد.

به گزارش ايرنا، سردار علي نصيري روز پنجشنبه در همايش بسيج طلاب و روحانيون استان تهران گفت: غرب به سركردگي آمريكا بيش از گذشته تلاش دارد تا از فرصت به دست آمده از توافق برجام در اركان و مراكز حساس نظام مخصوصا محل جولان فعاليت هاي جوانان نفوذ كند كه اين امر هوشياري همه دلسوزان را مي طلبد.
وي با بيان اينكه روحانيت مسووليت سنگيني در تبيين حقايق توطئه دشمن براي جوانان دارند افزود: روحانيت، بسيج و سپاه به عنوان محورهاي اصلي مبارزه با تهديدات نرم دشمن، نسبت به بصيرت افزايي و شناخت لازم در خصوص حركت برنامه ريزي شده دشمن تلاش هاي چشمگير و مستمر فرهنگي را انجام مي دهد.
نصيري گفت: بسيجيان و سپاهيان كشور آماده و گوش به فرمان فرمانده كل قوا هستند و همواره هوشياري خود را در برابر نفوذ همه جانبه دشمن حفظ مي كنند.
وي بر آمادگي سپاه بر كمك به دولت در جهت اقتصاد مقاومتي تاكيد كرد و افزود: مجموعه سپاه با استفاده از ظرفيت هاي داخلي و توانمندي هاي بالقوه مردم كارآفرين، تلاش دارد تا به اهداف مورد نظر معظم له در جهت افزايش توليد ملي و قطع وابستگي به خارج برسد.
همايش بسيج طلاب و روحانيون استان تهران همزمان با 5 آذر روز بسيج مستضعفين در سپاه سيدالشهدا(ع) تهران با حضور جمعي از طلاب و روحانيون بسيجي استان تهران و مسوولان اين سپاه از جمله سردار نصيري فرمانده سپاه سيدالشهدا(ع) و حجت الاسلام ذوالنور مشاور نماينده ولي فقيه در سپاه برگزار شد.
به مناسبت سالروز تشكيل بسيج مستضعفان در پنجم آذر 1358 به فرمان امام راحل، 29 آبان تا 6 آذر هفته بسيج نامگذاري شده است.ك/3
6139