معاون پدافندغبرعامل كشور: مشكلات فرهنگي كشور با كمك بسيج حل مي شود

كاشان- ايرنا- معاون اطلاعات عمليات سازمان پدافند غيرعامل كشور گفت: بسياري از مشكلات فرهنگي كشور با كمك و به دست بسيجيان قابل حل و فصل است.

به گزارش ايرنا، سردار محمدحسن منصوريان روز پنجشنبه در همايش بزرگ بسيجيان اردستان افزود: استكبار جهاني تلاش دارد با ترفندهاي مختلف در كشور نفوذ و اهداف شوم خود را اجرايي كند.
وي افزود: دشمن قصد دارد جنگ نيابتي را به داخل كشور بكشاند و داعش را در ايران وارد كند، اما ايران لانه شيران است و بسيجيان با تمام قدرت در مقابل آنان خواهند ايستاد.
منصوريان با بيان اينكه بسيج نبايد نسبت به حوادث و اتفاقات كشور بي تفاوت باشد، افزود: با توجه به تهديدات موجود يك بسيجي بايد دژ مستحكمي در مقابل دشمنان نظام اسلامي باشد.
وي گفت: امروز اگر ما بسيجي و بازوي مسلح ولايت فقيه هستيم و زير پرچم ولايت سينه مي زنيم، يك اتفاق نيست بلكه خداوند ما را انتخاب كرده است.
منصوريان، دغدغه مقام معظم رهبري در خصوص نفوذ دشمن را عملكرد نامطلوب برخي در داخل دانست و در ادامه از فضاي مجازي به عنوان عنصري نامطلوب ياد كرد و از بسيجيان خواست مواظب ترفندهاي دشمن از طريق فضاي مجازي باشند و خود را درگير بسترهاي اين فضا نكنند.
معاون اطلاعات امنيت پدافند غيرعامل كشور با برشمردن دخالت ها و جنايات آمريكا قبل و بعد از انقلاب اسلامي گفت: استكبار ستيزي از ويژگي هاي بارز بسيجيان است و طبق قوانين اسلامي بايد با كساني كه تكبر مي ورزند، بايد مبارزه كنيم.
وي استكبار ستيزي را از بعد سياسي، اجتماعي، عقلايي و منطقي و رفتاري يادآور شد و افزود: هيچ منطق و عقلي عقب نشيني در مقابل استكبار را نمي پذيرد، لذا اگر سست شويم دشمن با تمام توان به مقابله با ما برخواهد خواست.
7431/6021