رزمایش الی بیت المقدس در شهركرد برگزار شد

شهركرد- ایرنا- مرحله نهایی رزمایش بزرگ الی بیت المقدس روز پنجشنبه با رمز مقدس یا اباعبدالله الحسین علیه السلام در منطقه عمومی رحمتیه شهركرد برگزار شد.

به گزارش ایرنا، آخرین مرحله رزمایش بزرگ الی بیت المقدس با حضور پرشور چهار گردان بیت المقدس و دو گردان امام حسین علیه السلام با همراهی گردان های بسیجی الزهرا سلام الله علیها، كوثر، گردان های بسیجی ادارات و ارگان های مختلف در سی و ششمین سال تأسیس بسیج مستضعفان به فرمان حضرت امام خمینی(ره) در منطقه عمومی رحمتیه شهركرد برگزار شد.
فرمانده سپاه قمر بنی هاشم علیه السلام چهارمحال وبختیاری با اعلام رمز مقدس، دستور شروع عملیات رزمی و حركت یگان های بسیجی به سمت اهداف از پیش تعیین شده را صادر كرد و عملیات های هلی برن، آتش تهیه و آتش و حركت اجرا شد.
این رزمایش از روز گذشته با فراخوانی، سازماندهی و استقرار گردان های بسیجی در شهرستان شهركرد كلید خورده بود و امروز نیز اجتماع عظیم هفت هزارنفری بسیجیان در صبحگاه مشترك با حضور فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام، فرماندهان رده های بسیج، استاندار، معاونان استاندار، مسئولان، نماینده مردم شهرستان های شهركرد، بن و سامان در مجلس و یگان های منتخب بسیج از اقشار مختلف و عشایری ادامه یافت.
تاكتیك های مختلف و برنامه های فرهنگی بصیرتی متعددی از روز گذشته در این منطقه به اجرا درآمد و امروز نیز عملیات آزادسازی مناطق تحت تصرف دشمن فرضی با موفقیت كامل انجام شد.
اجرای عملیات آتش، دفاع از كوی و برزن، كمین و ضد كمین، عملیات ضد هلی برن و تسخیر نقاط در تصرف دشمن فرضی از برنامه های روز پایانی رزمایش الی بیت المقدس در منطقه عمومی رحمتیه شهركرد بود.
اجتماع بزرگ بسیجیان با عنوان شكوه ایستادگی، امروز همزمان با سراسر كشور در شهرستان های 9 گانه چهارمحال و بختیاری به مناسبت سی و ششمین سال تشكیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی(ره)، برگزار شد.
7360/ 6014/