رييس قرارگاه عمار: غفلت نقطه شروع نفوذ دشمن براي استحاله انقلاب است

شهرري ـ ايرنا ـ رييس قرارگاه عمار گفت: غفلت و توجه نداشتن به حسن انجام وظيفه انقلابي و اسلامي نقطه نفوذ دشمن براي استحاله انقلاب اسلامي است.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام مهدي طائب روز پنجشنبه در همايش بسيج طلاب و روحانيون استان تهران با تاكيد بر اينكه مسوولان نظام بايد در مسير تحقق خواست هاي رهبري به مشكلات مردم رسيدگي جدي كنند افزود: البته توجه به مسائل و مشكلات اقتصادي و اجتماعي نبايد موجب غفلت از برنامه ها و اهداف دشمن براي نفوذ و اثرگذاري در جامعه انقلابي ايران شود.
وي با بيان اينكه رهبر معظم انقلاب بر رفع غفلت، فهم علمي و فهم بصيرتي در مقوله نفوذ تاكيد بسياري داشتند افزود: دشمنان در موضوع نفوذ سماجت زيادي دارند و گاهي مقاومت هاي و هوشياري انقلابيون را مي شكنند.
طائب تاكيد كرد: بايد فهم علمي به فهم بصيرتي منجر شود و اين بصيرت به معناي شناخت عميق و پرمغز مسائل است به مانند اينكه فرد علاوه بر اينكه حافظ قرآن باشد بر تفسير آن نيز تسلط داشته باشد.
وي با اشاره به اينكه در نگرش شيعه، عاشورا همواره زنده و كربلا به همه عرصه هاي جهاد و مقاومت اطلاق مي شود افزود: مقابله با دشمن به اين معنا است كه همه عرصه ها را كربلا و همه زمان ها را عاشورا بدانيم.
وي گفت: نداي ياري طلبي امام حسين(ع) در هر زماني پاسخ خود را مي طلبد و اين ندا نداي امام زمان هر عصري است كه همواره در گوش زمان مي پيچد.
طائب با بيان اينكه امروز امام زمان(عج) نيازمند حمايت و ياري رساني شيعيان است افزود: امام زمان(عج) امروز مضطر است و اين اضطرار با توجه و حمايت شيعيان و حضور آنان در صحنه تحقق معارف اسلامي الهي از ايشان رفع مي شود.
وي با بيان اينكه قلب امريكا در منطقه، اسرائيل است افزود: امروز اين رژيم جعلي به ديوي تبديل شده است و مادامي كه اين ديو بيرون نرفته و فرشته جايگزين نشده است صحنه نبرد حق با باطل در منطقه همچنان وجود دارد.
همايش بسيج طلاب و روحانيون استان تهران همزمان با 5 آذر روز بسيج مستضعفين در سپاه سيدالشهدا(ع) تهران با حضور جمعي از طلاب و روحانيون بسيجي استان تهران و مسوولان اين سپاه از جمله سردار نصيري فرمانده سپاه سيدالشهدا(ع) و حجت الاسلام ذوالنور مشاور نماينده ولي فقيه در سپاه برگزار شد.
به مناسبت سالروز تشكيل بسيج مستضعفان در پنجم آذر 1358 به فرمان امام راحل، 29 آبان تا 6 آذر هفته بسيج نامگذاري شده است.ك/3
6139